Vychytávky mesiaca október – SUPERDETI – SUPERMAMINKY – SUPERTATINKOVIA

Za posledné mesiace i týždne som našla množstvo krásnych detských vecí. Teda presnejšie po narodení Leuška. Samozrejme predtým som sa nijako špeciálne nezameriavala na detské veci pochopiteľne. To všetko prichádza až spolu s deťmi. Snažím sa vám ich všetky postupne ukazovať na mojich sociálnych sieťach, len ani tam sa všetko nevojde, lebo by som vás spamovala nonstop s nejakými fotkami, až by ste si ma vypli. 🙂 Preto som vymyslela aj úplne nové rubriky, ako ste si už mohli všimnúť. Vychytávka mesiaca, Vychytávka týždňa, Styling týždňa a mnoho ďalších. Verím, že sa páčia.
Za najkrajšie vecičky pre malé detičky považujem všetko, kde sa nachádza nejaký nápis o maminke, tatinkovi, či priamo o dieťatku. Dá sa povedať, že som im úplne podľahla. No ono sa ťažko odoláva, keď sa na vás v takomto oblečení usmieva vaše milované dieťatko. Vtedy sa idem doslova roztopiť, stačí keď sa Leuško na mňa usmeje, alebo si ma chytí za rúčku. Nič nie je viac. ❤️

Za tie najsuperdetskejšie – najmaminkovejšie – najtatinkovejšie považujem tieto:
Odkedy sa mi narodil Leuško už nepochybujem, že existujú Superdeti. On je naše superdieťa. Pre nás určite. Tak ako pre každého iného rodiča jeho dieťa-deti. Aj na Slovensku je mnoho superdetí a jeden presne takýto  super úspešný projekt. Stojí za ním nikto iný ako jedna z najúspešnejších a dovolím si tvrdiť aj najkrajších slovenských moderátoriek, Barborka Rakovská. Okrem toho, že je supermama a má krásnu dcérku Amiu, viete, že je aj úspešnou rádiovou moderátorkou, spisovateľkou detských knižiek a naposledy prišla práve s celoslovenským hudobným projektom Superdeti? Ten už ide aj za hranice SR. Ich milé videoklipy si môžete pustiť napr. na Youtube. Alebo si rovno zakúpiť ich CD Superdeti, či mikinu Ja som Superdieťa. Hneď ako Leuško do mikinky dorastie mu jednu kúpime. Zatiaľ si bude musieť vystačiť s uspávankou a pesničkami z CD Superdeti,  ktoré tak rád počúva už teraz. Vy možno budete mať šťastie tiež ako my a stretnete tieto talentované deti s ich “vedúcou” na nejakom detskom evente vo vašom meste.

blog

Značku Next som poznala oveľa skôr ako prišla do našich končín. Keďže moja sestra žije dlhé roky v Anglicku, nebola pre mňa žiadnou novinkou. A dávno dávno ju mali aj naši bratia Česi. Moja naj je línia pre bábätká a detičky. Štandardne, keď sa v Anglicku 26.12. spustia povianočné predaje, ľudia nocujú pred ich obchodmi nakoľko zľavy bývajú viac ako 50%. Fakt. Čestné pionierske, že tam ležia v spacákoch. To si nevymýšľam. Teraz sa nám aj  poriadne ochladilo a pri Leuškovi sa mi osvedčili hrubšie pyžamká-overaly. Sú teplejšie ako z akejkoľvek inej značky, ktorá vám napadne. Dokonca ich používam aj pod hrubší overal na von, aby ho neprefúklo a bol pekne v teplúčku. V Bratislave majú zatiaľ iba jeden svoj obchod a myslím, že to je jediný Next obchod na Slovensku.

00-na-bllog

Dudlíky. Tak tých nie je nikdy dosť. Našla som úžasné maminkovské a tatinkovské. Sú fakt krásne. Normálne by som ich začala najradšej nosiť ako prívesok ja, keď mi ich Leuško požičia. Predávajú k nim aj rovnaké držiačiky šnúrky, aby bábätku nepadol dudlík na zem. Pozrite sa, no nie sú dokonalé? I love MAMA a PAPA is the best. Nášmu tatinkovi sa tiež veľmi páčia. Je to značka Bibi. Majú ich v ponuke aj pre väčšie detičky, nielen úplne mini ako pre nás do 6 mesiacov, ale aj 16 +.

00-na-blogg

Ako sa vraví, keď nehľadáš nájdeš najlepšie. Nie som veľmi katalógový typ. Zato eshopový online úplne. A ako tak surfujem po nete, narazila som na dokonalé bodyčká pre Leuška. Opäť môj obľúbený 🙂 nápis I LOVE MUMMY , a skvelý nápis o našich tatinkoch, MY DADDY ROCKS. Katalóg Otto poznám dlho a viem, že majú pekné vecičky, ale túto značku  som nepoznala vobec. Pre novorodencov celkovo ma zaujala natoľko, že sem zavítam určite pravidelne. Navyše mi je sympatické, ženy uznajte, aj my si niečo pekné zaslúžime za našu lásku a obetavosť, kúpiť rovno niečo aj sebe. Toto sa inak celkom ľahko dá podstrčiť aj našim polovičkám napr. teraz k Vianociam, či už necháte na stole otvorený nenápadne katalóg so zakrúžkovaným produktom, ktorý by ste chceli, alebo úplne polopate, aby sa muži nemohli pomýliť, pošlete im mailom link. Pamatáte si na Mr.Beana v jednej časti ako kúpil svojej frajerke klinec a prívesok s obrázkom namiesto prsteňa? :-))) Preto tento sposob je super Easy&Quick a happy bude celá rodina. Možno sa aj tatinkovi niečo ujde, či poprípade nejaký štýlový doplnok do bytu si tu zadovážite.

00-na-blog1

Posledný mama-tata-bejby produkt je vždy dvojfarebný. Presnejšie vždy je pásikavý plus nápis. Nie nadarmo sa hovorí, mama vie všetko najlepšie. Nuž, mne neostáva iba povedať, že áno. Herečka Kristínka Farkašová je dvojmama rozkošných dvojičiek. Podľa mňa každá matka, ktorá má 2 a viac detí naraz by mala dostať originál medailu. Už jedno dieťatko je náročné vypiplať s láskou, nieto dve naraz. No a presne ona počas svojej “materskej dovolenky”, tento výraz že dovolenka neviem kto vlastne vymyslel, lebo to dovolenka nie je ani zďaleka a my túto super dovolenku vykonávame obetavo s láskou a bez akýchkoľvek výhrad, no takže Kristínka začala byť aj módnou návrhárkou a navrhuje strašne vtipné pásikavé tričká. Určite ich dávno poznáte. Na jej tričkách pre deti sa nachádzajú slogany ako “Nie, mňa nedoniesol bocian, naši mali normálne sex”, alebo tento milujem, “Ty nebudeš radiť mojej mame, zlatá moja” apod. Vybrať si môžeme takéto podobné tričká aj my ženy, či niečo pre našich mužov. Samozrejme nám na týchto tričkách dávajú muži vždy za pravdu. No nie je to milé. 🙂

00-na-blog

Prajem pekné októbrové nakupovanie, už možno aj počiatok Vianoc a kopec inšpirácie k tomu.

Ak na niečo pekné narazíte zasa vy niekde, dajte mi vedieť. Budem sa tešiť a aj všetky maminy, ktoré sledujú moj blog určite tiež. Sem do komentárov pod článok ideálne, prípadne na moj mailík kedykoľvek. Inšpirácie nie je totiž nikdy dosť a spoločne jej vždy nájdeme viac.
Vaša Lenka

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*