Vychytávka týždňa – Superhravé a vzdelávacie podložky LALALU

Tie, ktoré sledujete môj blog už dlhšie, si určite pamatáte na článok pred pôrodom ako som si plánovala na Leuška hovoriť aspoň po anglicky. To sa mi aj celkom darí a plus pozeráme Duck TV. Áno, aj ja ju pozerám, niekedy aj keď Leuško spí. Zvuková kulisa a zvyk. No a pri pozeraní tejto kačičkovej tévé som si zasa tak zhruba po troch mesiacoch, údel matky, keď máme miminko, vzala do ruky na pár minút mamičkovský časopis. Tam na mňa vypadli doslova najnápaditejšie veci pre detičky, aké som za poslednú dobu na Slovensku nikde inde nevidela. Navyše som také presne hľadala a už sa mi dosť okukali všade rovnaké hračky a podložky v obchodoch pre deti. Čítam čítam, hm hm, áno zdravotne nezávadné, ľahké, netoxické, odpudzujú prach i kliešte, keby náhodou, krásne farebné, vzdelávacie, tlmia nárazy, utierateľné, odolné voči vode a iným tekutinám, predsa len sem tam nejaká tá slinka nám vybehne 🙂 , vhodné od narodenia atď atď. Pecka. K tomu sú podložky obojstranné. Z druhej strany abeceda a vsětko po anglicky. Juchú. Odpadla som. Klik klik a je v košíku. Dobre, nie tak rýchlo, lebo ešte aj po 30 minutách som si nevedela vybrať, preklikávala som ako o život všetky podložky a porovnávala. ktorá sa mi páči pre Leuška najviac. Máte na výber zo Štandard a Premium. No a ako vidíte, dopadlo to tak, že máme dve. :-))) Jednu Štandard a druhú Premium. To sa stáva nerozhodným ako ja. Ale som rada, že máme dve. Každá je totiž iná.

bl-farebna-1Macík je už naša najobľúbenejšie postavička.

bl-farebna-3

Hello Bear.

bl-farebna

Aj Larva sa nám páči. 🙂

bl-farebna-2
Miminka a Leuško v akcii.

bl-farebna-5

Anglická abeceda z druhej strany.

bl-farebna-4

Leuško, nájdi vodičku? Tu je vodičkaaaaa. 🙂

Tá farebnejšia podložka je z ponuky Štandard. Cenovo dostupnejšia. Z PE materiálu. Je tenšia a ľahšia. S anglickou abecedou na druhej strane, viď foto vyššie. Stačí aj táto určite na tlmenie nárazov pri plazení a stvornožkovaní. Postavička Macko to u nás zo všetkých postavičiek na nej zatiaľ vyhrala jednoznačne.

Ready – steady – go!

bllll
Krásne ihrisko máme.

blllll

Leuško sa z nej tak vytešoval, že fotka nie je ani poriadne ostrá ako rozhadzoval rúčkami nožkami a nahlas sa smial pri rôznych stanovištiach pod sebou.

blll

 

bl

 

bll

Na tej hrubšej podložke Premium si zasa možete aj schrupnúť. Fakt. Nekecám. Príjemne mäkkučká. Tam sa spolu už s Leuškom vaľkáme jedna radosť. Tvarovo stabilná. Kvalitný PVC materiál, ktorý zaisťuje dlhú životnosť až 10 rokov. Aj po zrolovaní sa nepokrčí. Super aj pre väčšie detičky ako hracia dráha a len tak ju nezašpiníte. Ak aj, ľahko utriete a hrá sa dieťatko ďalej. Na výber máte mnoho dizajnov a rozmerov. Mesto a abeceda, Ihrisko, Dráha… My máme Moja ZOO. Je krásna. Z druhej strany sú zvieratká zo zoo, opäť po anglicky. Obe mali byť pod stromček, ale to moje dieťa sa plazí ako blesk, že mi ho je ľúto nechať sa obúchavať na tvrdých parketách až do Vianoc. Preto som vybalila hneď. Čo je však najväčšia bomba je, že už teraz na ne majú 15 % zľavu pred Vianocami. Tak šup šup, lebo pokiaľ viem, už keď ja som tam volala, či majú to čo som vybrala, sa im zásoby míňali rýchlosťou predaja čerstvých rožkov. Aby vám nejaká aj ostala. Leuško už krásne spinká ako sa pri hraní unavil. Ja idem rýchlo baliť. O pár dní zasa letíme do Anglicka. S nami aj náš nový parťák. Sledujte. Zatiaľ neprezradím viac. Podložky LALALU nájdete na www.4family.sk

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*