Vychytávka týždňa – nezničiteľné a štýlové náramky Cruciani za skvelú cenu

Ďalšou vychytávkou týždňa, najmä kvôli prebiehajúcej akcii a zľave, kde si môžete kúpiť moje obľúbené náramky za super cenu, sú práve náramky Cruciani. Vo vychytávkach sa budem snažiť vám dávať do pozornosti nielen vychytávky ako také podľa môjho výberu a vkusu, ale aj keď ich nájdem na dobrej cenovej ponuke. Čo vy na to?
Za posledné tri roky môžem pokojne povedať, že som úplne najčastejšie ako trendový doplnok, a to každý deň až dodnes, nosila a stále nosím svoje obľúbené náramky Cruciani. Prinášajú mi šťastie. Verím v to a verím v nich. Možno detinské a naivné, ale sila mysle je silná, veď to poznáte. Keď som si ich musela dať kvôli pôrodu dole, fuuu to som sa cítila trošku neisto.Vždy si ich vyberám podľa ročných období a podľa mojich momentálnych želaní. Teším sa, že aj Leuško ich už nosí. Určite to nie je jeho posledný náramok Cruciani. Môj už ani nezrátam koľký nosím na ruke aktuálne a nikdy nie iba jeden naraz, ale vždy viac.  To by som si nevedela vybrať iba jeden. Ako sa vraví, keď ich miluješ, nie je čo riešiť. Pre mňa sú náramky Cruciani jednoznačne symbolom želaní a tajných prianí, ktoré sa mi postupne v mojom živote plnia. To najväčšie prianie a zázrak má teraz už skoro 4 mesiace, robí nám obrovskú radosť a volá sa LEO NIKOLAS. ❤️❤️❤️

Aktuálne má Cruciani ako som písala vyššie skvelú ponuku na detské náramky a jesennú ponuku z rôznych kolekcií vo farbách jesene.

Ak tieto úžasné náramky náhodou nepoznáte, o čom pochybujem ak sledujete môj blog, objednať si ich môžete na www.naramkycruciani.sk ,alebo si ich jednoducho skočte kúpiť do najväčšej náramkovej Cruciani predajne na Slovensku – Blogerinas – Štúrova 10, Bratislava.

leo-cruciani-blog

Leuškova najobľúbenejšia celodenná hračka a zábavka, moje náramky na ruke.

detske-bl

Destké náramky niektorých kolekcií sú teraz za super cenu, 7,50 EUR namiesto pôvodnej ceny 10 EUR.
1. Motýľ Farfalla Bluette
2. Štvorlístok pre šťastie White Shine
3. Lurexový Štvorlístok Rosso

dospele-jesenne-bl

Náramky Cruciani pre dospelých sú v jesennej ponuke v krásnych teplých farebných odtieňoch za 9 EUR z pôvodných 12 EUR.
1. Štvorlístok pre šťastie Smaragd
2. Láska a Šťastie Red Arancio
3. Nekonečno Verde Natural

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*