Nezabudnuteľná Baby Shower.

Mnoho ľudí u nás ešte nie úplne vie, čo to vlastne je tá Baby Shower? Sprcha pre bábätko? Nie, nie. Je to jednoducho povedané veľmi milá párty pre nastávajúcu maminku a bábätko, ktoré čaká. Pre mňa bola Baby Shower párty od začiatku ako sme sa dozvedeli, že čakáme miminko niečo, čo som chcela zažiť. Urobiť si radosť. Aj malému. Keď je šťastná mamina, je šťastné aj bábo. Pozvať kamarátky-ženy, ktoré detičky už majú, čo to mi vedia za tých pár hodín na oslave povedať, poradiť, len tak si zavtipkovať o materstve, veď to vám už mamám nemusím ani hovoriť, že popri práci je byť mamou od narodenia našich ratolestí poslaním ženy na plný úväzok a tým najkrajším, čo môže ženu v živote stretnúť. Jednoducho povedané, najväčšiu lásku svojho života si privedieme na svet my samé. Preto som chcela, aby bol tento deň úžasný a dokonalý po každej stránke. Miesto, kde som sa rozhodla mať moju Baby Shower malo byť pochopiteľne kids friendly a moja voľba padla jednoznačne prístupom, priestorom, komunikáciou ohľadom párty so všetkými z tohto podniku a lokalitou absolútne jasná. V Petržalke sa nachádza pri Námestí Hraničiarov, nech si vraví kto chce čo chce, že Petržalka je otrasná, vravia to len tí, ktorí tam nebývali a ja som tam vyrástla, úžasná kaviareň Monsters Café. Robia dokonalú kávu, je tu neskutočne milý a ochotný personál, detský kútik v samostatnej miestnosti, množstvo kurzov a aktivít pre mamičky, stand up vystúpenia a veľa ďalších zaujímavých podujatí pre single aj zadaných. Nájde si tu každý určite to svoje. Ja sa už teraz teším, ako sem budeme s malým chodiť na prechádzky a dobrú kávičku. Teda ja si dám tú kávičku a malý nejaký džúsik neskôr a super koláčik, zahráme sa v detskom kútiku a užijeme si spoločné chvíľky.
Trošku bola Baby Shower pre mňa náročná v tom, že po marci, kedy som sa v práci nezastavila a s prácou to aj prehnala v mojom stave, deň pred, teda v piatok som sa cítila veľmi zle. Ráno som to však potlačila a ako sa vraví rozchodila, povedala si, že toto je náš deň a nedám si ho ničím pokaziť. Ráno ma teda vzala do rúk kamarátka-vizážistka Miška, strašne šikovná kočka, zvláda perfektne make-up aj vlasy, teda all in one a po hodinke som sa už mohla pokochať dokonalým make-upom a učesanými vlasmi.
Troje šaty, ktoré som si pôvodne nakúpila, že si oblečiem a videli ste v mojom video vlogu, neobliekla. Vyhrala jednoznačne krásna biela tunika-šaty z Lindexu a ich novej Sienna Miller kolekcie, stále dostupnej v obchodoch, ktorú som už mala síce oblečenú, ale cítila som sa v nej najlepšie a najpohodlnejšie. Dokonca aj podpätky som ešte zvládla.
O celú výzdobu sa mi postarali kočky Barborka a Nikol z Nothing but the best celebration a musím povedať, že boli skutočne úžasné. Nič som im nemusela vravieť a dokonale vystihli moju predstavu. Výzdoba bola nádherná, krajšiu som si ani nemohla priať. Som rada, že som oslovila práve tieto dve šikovné kočky a nemusela sa starať o výzdobu sama. Neviem si ani predstaviť s takýmto bruškom si robiť výzdobu sama, celé to aranžovať, štverať sa tam po schodíkoch a vešať na steny výzdobu. To by som musela byť na mieste asi už v noci a začať vyzdobovať. Výzdoba bola ladená pochopiteľne do modrej farby pre chlapčeka. Obrovská pomoc, ktorú môžem len a len odporučiť, rovnako ako aj tieto dve šikovné kočky, ktoré vám celú výzdobu navrhnú na mieru a podľa vašich predstáv, nič nie je problém. Nemusíte sa teda vôbec o nič starať. RAW tortičku som zasa mala od Andrejky z Dolce Mondo . Mňam. Robí také chutné torty, že sa tak rýchlo spapala, ani som ju ochutnať nestihla, ale som rada, že všetkým chutila. Práve som sa tu Andrejke priznala, že som ju neochutnala. Ale verím, že Andrejka mi to odpustí. Jej tortu som už totiž mala aj k narodeninám, preto viem, že bola fantastická.
Súčasťou Baby Shower sú aj darčeky pre bábätko a mamičku, je na každom, kto čo chce darovať. Dostala som množstvo krásnych darčekov, na ktorých sa kochám pohľadom každý deň. A už sa teším, ako ich malinký bude nosiť, používať, hrať sa s nimi. Niektoré darčeky boli aj pre mňa. Rozhodla som sa však, že všetky kočky, ktoré prídu na moju párty, chcem obdarovať aj ja, za to, že ich v mojom živote mám, aspoň maličkosťou. Darčeky boli z Lindexu a pochopiteľne v modrej farbe. K nim perfektná taška z Lindexu s heslom Gift for you. A ešte jedna pozornosť k tomu, moje obľúbené náramky Cruciani, kolekcia LOVE. Táto kolekcia pre mňa najviac vystihuje nielen takéto udalosti, ale každý by mal mať vo svojom živote lásku a tej nie je nikdy dosť. Preto som ju vybrala. A perfektne sa nosí aj v lete na nohe, členku.
Možno bola moja Baby Shower iná trošku aj v tom, že deti boli vítané, keď pozvané mamičky chceli prísť aj s nimi. Pohodová sobota pre všetkých, malých aj veľkých.
Objednala som si sem do Monsters Café aj super novinku Instabox, ktorá nás online spájala s Instagramom, teda tie ktoré sledujete môj blog, aj s vami. Nie je to totiž objednateľné len na veľké eventy, ale akékoľvek menšie rodinné, školské, či väčšie podujatia a eventy. Odporúčam určite.
Nuž ale nebudem sa tu rozpisovať vo veľkom, lebo pocitov a zážitkov z tohto krásneho dňa bolo a zostalo mi navždy mnoho okrem nádherných fotografií. Preto verím, že sa Vám fotky budú páčiť a niektoré z Vás aj inšpiruje moja Baby Shower na tú vlastnú. Je to krásna udalosť, ktorú si nastávajúca maminka skutočne užije.

603A6955

Výzdoba od Nothing but the best celebration. Krásna, však?

603A7300

Všetky ženy pokope.

603A6809 603A6816
603A7413

Darčeky dostali všetky dievčatá aj odo mňa. Voňavá telová voda v spreji, modrý lak na nechty a náramok Cruciani, kolekcia LOVE. Jasné, že moja BFF Barborka nemohla na párty chýbať, veď čo by to bola za párty bez nej. Radšej žiadna. Snáď darčeky potešili aj všetky ostatné dievčatá.

IMG_9265

Rady pre nastávajúcu maminu aj bábätko. Všetky som si odložila.

603A6841 603A6860

Hello Little One.

603A6996

Ok, ok, všetko chápem. Teraz, alebo nikdy. Rady od super matky dvojičiek, Kristínky Farkašovej je určite všetko zvládnuteľné úplne v pohode s jedným dieťatkom. Predsa dva je viac ako jedno. Aj keď ja by som dvojičky prijala.

603A6871 603A6872   IMG_9240

Krajšie darčeky som si ani priať nemohla. Nosič pre malého Ergobaby, sady pre novorodeniatko Suavinex, uteráčik po kúpaní Interbaby a osobné poukážky na postráženie malého, keď budem potrebovať. S osobitnými podmienkami samozrejme. Keep Calm…

603A6930

Vyzdobený priestor Monsters Café.

IMG_9260

Selfie time.

603A6957

603A6975

Toto sú ony, strašne šikovné kočky z Nothing but the best celebration, Barborka a Nikolka, ktoré mali na starosti celú výzdobu mojej Baby Shower.

603A6961

Sme sa zladili opačne, čierno-biela kombinácia, s Miškou z Dorota Greta blogu.

603A6965   IMG_9263

Správny welcome drink na takúto baby akciu. Džúsik. Na zdravie.

603A7064

Klebetíme o bábätkách, teda ja zatiaľ iba počúvam pozorne všetky rady a hodnotné maminkovské informácie.

603A7066

Instabox.sk nesmel chýbať.

IMG_9231

Môj vlastný hashtag na Instagrame @lenkababo a Instabox.sk  Nie je to super. Môžete mať na fotkách vlastné logo, hashtag, vytlačiť hneď a darček v podobe takýchto perfektných fotiek si môžu odniesť všetci hostia domov.

603A7069
603A7099

Andrejka z Dolce Mondo a jej fantastická RAW tortička.

603A7100

IMG_9273

Krájame si tortičku.

603A7129

Maminy radia. Človek by ani nepovedal, že už sú maminami. Tá mladá pani v strede je maminkou už tretieho dieťatka. Verili by ste tomu, vyzerá na 25. A ja som s ňou zažila na strednej škole a pobyte v Amerike mnoho úžasných zážitkov. Teším sa na spoločné kočíkovanie našich ratolestí.

IMG_9261

Túto krásnu plienkovú tortičku som dostala od Lenky Šóošovej. Vlastnoručne vyrobená spoločne s jej malým-veľkým pomocníkom. Šikulkáči. O to viac si vážim, že ručne vyrobený darček.

603A7161

Niekedy netreba pózovať. Bezprostredné fotky sú najkrajšie.

603A7163

Jeden z troch mladých mužov mojej Baby Shower. Tretí je ešte v bezpečí u mňa v brušku.

603A7178  603A7286

O zábavu nebola núdza. Ako vravím, Baby Shower má byť milá párty, po ktorej vám zostanú nádherné spomienky. Inak všimnite si, Kristínka aj jej baby tiež fičia na rovnakých náramkoch ako ja, Cruciani.

603A7325

Výmena darčekov. Konečne mám tú slávnú mama knižku.

603A7331

Presne ako vravíš: Ty nebudeš mojej mame radiť zlatá moja. Už sa teším, keď si malý toto tričko oblečie. Každá mama vie najlepšie, čo jej dieťa potrebuje. Takže najlepšia rada, nenechajte si vo všetkom radiť, iba si vypočujte a spravte vlastný úsudok a názor.

603A7333

Osobné venovanie od veľkej ženy a jednej z jej dvoch malých žien.

603A7357

Veľmi oceňujem, že baby sa zladili do modrej farby aj oblečením. Dokonca aj darčeky pre mňa krásne doladili do modra a vyrobili vlastnoručne mnoho z nich zo srdca.

603A7366

Čítam, čítam, už mám aj opatrovateľky k malému zabezpečené. Kupóny využijem, som zvedavá, či ich nebudú chcieť baby potom vrátiť naspäť, hihi.

603A7407

Bitka o darčeky, sú moje. Cestovná vanička, veľmi som sa jej potešila. Určite využijeme už teraz v lete pri prvej dovolenke s naším pokladom.

603A7008

603A7466

Tie odtlačky prstov sa mi možno ešte niekedy zídu aj inokedy. Pekne cap – cap na náš obrázok. Takéto kreatívne vecičky milujem.

603A7477

Tieto zajačiky ste určite videli na sociálnych sieťach. Najobľúbenejšie plyšáky a hračky pre detičky aj od narodenia Happy Horse. Inak musím povedať, že Amijka bola perfektná, celý čas cez párty mi so všetkým pomáhala.

IMG_9262

Pásiky boli tiež dnes zastúpené vo veľkom. Kašmírový svetrík sa nám určite zíde. Pásiky na oblečení sú fashion aj pre chlapčekov.

603A7318

Good bye foto na záver ešte. Boli ste úžasné. Teraz keď si pozerám a čítam celý článok, mi aj slzička nejedna stiekla po líci. Málo udalostí v živote je takýchto emotívnych aj spätne, keď sa na ne človek pozerá. Treba si ich vážiť a prežiť naplno.

Moje osobné poďakovanie patrí za priestor a maximálnu ochotu Monsters Café                                                Barborke a Nikol z Nothing but the best celebration
Instabox.sk a Kubovi za ochotu
Lindexu za dokonalú ponuku, v ktorej vždy nájdem, čo potrebujem
Janke za pomoc, kreativitu a darčekoch
Andrejke za neskutočne lahodnú a zdravú RAW tortičku
Miške za perfektný makeup a vlasy
Mojím pomocníčkam hneď z rána Barborke a Tamarke
Cruciani náramkom

aaaaaaaaa najmä všetkým veľkým i malým ženám, a aj dvom malým chlapčekom, za to, že prišli a strávili s nami tento náš veľký deň.
Ako sa vám páčila moja Baby Shower? Budem sa tešiť na všetky vaše názory a komentáre sem pod článok.
ĎAKUJEM
Vaša Lenka + 1 už veľmi hýbajúce sa kinderko u mňa v brušku

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*