Najkrajší BRM-BRM darček pod stromček

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a tentokrát som skutočne tuho premýšľala, ako zo všetkých vecí, ktoré sme kúpili Leuškovi, alebo som videla, vybrať ten NAJ vianočný darček podľa mňa pre naše malé-najväčšie pokladíky, aby som vám dala fakt dobrý tip na darček. Nielen pre chlapčekov, akoby sa mohlo na 1.pohľad zdať. Pri tomto darčeku mi verte, že aj malé dievčatká sa mu veľmi potešia. Mám odksúšané na kamarátkiných dcérkach. Teda otestované životom.

hlavna foto clanku

Myslím, že právom padla jednoznačne voľba na toto super štýlové, takmer ako ozajstné, autíčko. U nás padla voľba na značku AUDI. Ak ste foto náhodou nezachytili ešte na mojich sociálnych sieťach, či už na skúšobnej jazde, alebo v teréne, tak tu je teraz celý náš brm-brm editorial. Budete ho ešte veľakrát vidieť aj o ňom u mňa počuť. Je totižto mega. Leuško ho dostal k 1.narodeninkám len nedávno, teda presnejšie si naň počkal na veľkú narodeninovú oslavu, a ako je možné vidieť na fotkách, hneď keď ho zbadal to bola láska na 1.pohľad. Keď je škaredo vonku, vozíme sa aspoň vo vnútri. Zaženie akýkoľvek plač, či zlú náladu. Za nás určite najlepšie investované peňiažky na darček “EVER”. Dokonca aj náš tatinko sa s ním hrá, keď v ňom vozí Leuška, teda nemohli sme vybrať nič praktickejšie. Zabaví malých i veľkých zároveň.

DSC_0475

Aby sme predišli otázkam, kúpiť si ho možete na stránke www.rychlypresun.sk a omrknúť celý vozový park týchto zmenšených bombových autíčiek od BMWčka, MERCEDESu, AUDInky a iných značiek aj vidieť naživo v ich showroome vo Vienna Gate v Bratislave. Teraz majú dokonca VIANOČNÉ ZĽAVY a poštovné ZADARMO.

GTF_8757

Určite vám aj dobre poradia pri výbere. To som si istá. Lebo nič nie je viac ako iskričky radosti v očkách našich detičiek.

Vaša Lenka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*