Jarné tipy aj pre tehuľky s video vlogom.

Čas strašne rýchlo letí. Čo si budeme hovoriť, všetky to poznáme. Pri každodenných povinnostiach v práci a doma si voľný čas ani poriadne nestíhame niekedy užiť. Ani neviem ako a už je tu 8.mesiac tehotenstva. Celkovo mi celé tehotenstvo uteká veľmi rýchlo. Hoci prvé mesiace boli náročnejšie, druhý trimester bol už pokojnejší. A takisto aj začiatok tretieho trimestra, 7.mesiac, ten bol však ťažký v práci. Momentálne sa snažím poctivo spomaliť pracovné tempo a aktívne sa začať pripravovať na rolu 100 % mamičky. K tomu patrí výber pôrodnice a pôrodníka, všetko čo potrebujem pre bábätko hneď po narodení, kočík, výbavička do pôrodnice pre nás oboch i po pôrode a samozrejme aj na začiatok našich spoločných prvých dní a týždňov doma. Bruško mi už samozrejme narástlo a neustále rastie, klasické oblečenie je tesné, preto som sa rozhodla si zadovážiť pár nových kúskov do šatníka, ktoré si budem obliekať do pôrodu, ako aj po pôrode. S pohybom je u nás všetko ok, len obúvanie je celkom vtipné s bruškom.

IMG_8315

Kabelka Lindex – http://www.lindex.com/sk/women/accessories/bags/7354953/Shoulder-Bag/?styleId=79356802
Ako sa dá kúpiť tehotenské oblečenie, aby sa po pôrode dalo nosiť ako netehotenské? Že to sa nedá? Ale dá veľmi jednoducho. Ukážem. Čítajte ďalej. Žena sa musí cítiť pohodlne a príťažlivo aj v tehotenstve, najmä kvôli sebe.

IMG_8316

Priebežne kupujem aj vecičky na oblečenie pre bábo a nebolo tomu ani teraz inak. Veď kto by odolal. 🙂
No a keďže nestíham veľa fotiť už outfity, rozhodla som sa pre vás natočiť po dlhšej dobe video. Dozviete sa v ňom aj niečo viac o priebehu môjho tehotenstva, ukážem vám lepšie aké už mám veľké bruško, čo som si doplnila aktuálne do svojho jarného šatníka, vychytávky „must have“ a ďalšie zaujímavosti odo mňa plus fashion tipy na nákupy. Ako napríklad tieto fluo super pohodlné tenisky a farebnú taštičku na naše ženské dôležité vecičky do kabelky i na pláž za pár Eur.

IMG_8318

Všetky tieto veci a viac si môžete pozrieť a vykukať odkiaľ sú práve v mojom video vlogu TU .
Vaša Lenka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*