Vychytávky z “Londýnskeho Fashion weeku” jar/leto 2016 / London fashion week Spring/Summer 2016

Category: Fashion, LL Picks

Svet módy zažil opäť jeden z ďalších populárnych fashion weekov, a tentokrát sa odohrával v štýlovom Londýne. Svoje nové kolekcie odhalili najžiadanejší domáci dizajnéri, no zažiarili aj nové mladé talenty. Samozrejme nechýbal ani povestný “street style” plný inšpirácie od svetových blogeriek. Pozrite sa, aké rôznorodé kúsky sa budú nosiť na budúcu sezónu jar/leto pre rok 2016 podľa londýnskeho fashion weeku. Od kvetinových vzorov a experimentálnych strihov až po jednofarebný minimalizmus. Na chuť si príde naozaj každý. Ja som pre vás vybrala mojich favoritov, ktorými sa určite inšpiruje aj môj šatník. Našli ste si svojho? Aká značka Vás najviac oslovila z londýnskeho fashion weeku? / The world of fashion experienced another successful fashion week. This time it was located in stylish London, where the most known and domestic designers presented their new collections and also new talents of young designers. Very inspiring was of course again the colorful streetstyle that bloggers showed us from the craziest to the classics ones. The collections for the spring/summer season 2016 were positively wide, so everyone will find favourite designer. I choose mine that will inspire my closet. Did you pick yours?

bl5

Značka Burberry opäť nesklamala a ponúkla novú rozmanitú kolekciu od strihov, materiálov a potlačí.

bl3

Uzlíky a klasické farby, ako biela a čierna, ktoré zladíte naozaj zo všetkým. Do mesta a na voľný čas jednoducho ideálne.

bl2

Pohodlná kolekcia Paula Smitha v príjemných pastelových farbách na deň. Ako kontrast na večer, zažiarite v nápaditej kolekcii plnej vzorov a metalických materiálov od návrhárky Mary Katrantzou.

bl4

Romantické duše si prídu na svoje v krásnej kolekcii značky Erdem a pracovný šatník vám osviežia kúsky od Daks.

bl1

Jednoduchá krása je tá najkrajšia a Roksanda do toho vložila ženskosť a minimal. Naopak značka Pringle of Scotland sa vyhrala s pulóvrami a ležérnymi strihmi.

bl

Donatella Versace nikdy nezostane svojej povesti nič dlžná nech ide o ktorúkoľvek jej z značiek. Krásna a sexy kolekcia Versus. Kto pozná Topshop, miluje ich veci. No a teraz prichádzajú aj s drahšou verziou Topshop Unique. Falošné kožušinky prehodené len tak cez rameno sú sexy a chic. A pokojne ich noste aj na otvorených topánkach na jar, či v lete.

Foto credit/source: www.vogue.co.uk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*