VIP slávnostné otvorenie LINDEXu v Prahe. / VIP grand opening event of LINDEX in Prague.

Category: Events, LL Picks

Pred pár dňami otvárala moja obľúbená módna značka LINDEX v Prahe svoju najväčšiu predajňu v Čechách v OC Palladium. Veľmi si vážim, že som bola ako jediná blogerka zo Slovenska pozvaná na tento slávnostný VIP event. Medzi hosťami sa objavila zo Slovenska aj charizmatická Ivana Christová s jej dcérou okolo ktorých sa doslova novinári rojili . Ivana na seba strhla veľkú pozornosť, myslím, že dokonca väčšiu ako mnohé české celebrity. Je krásna a charizmatická, čo tam po kilách. Z českej scény prišla aj známa speváčka a porotkyňa Superstar Marta Jandová, ktorá je tiež veľkou fanúšičkou značky LINDEX. A samozrejme nemohli chýbať ani české blogerky ako Nikol Moravcová a Michaela Štoudková z Bloges Robes, duo A cup of Style a Ina T. Súčasťou eventu bola módna prehliadka, slávnostné prestrihávanie pásky, výborna atmosféra, veľa krásneho oblečenia, cvakanie fotoaparátov, príjemná hudba a rozhovory o móde. Počas dňa som samozrejme nevynechala ani očarujúce potulky nádhernou Prahou. Mám na ňu jednoducho slabosť a krásne spomienky. Prešla som si Karlov most a pozrela aj Orloj na Staromestskom námestí. Ten sa jednoducho nemôže vynechať. Na Karlovom moste som si aj niečo priala, viete, je tam miesto, kde sa ho všetci turisti dotýkajú a niečo si želajú, ale neprezradím čo som si priala.:-) Večer som ešte stihla aj jednu z prehliadok na Unique Fashion Weeku. O pár dní sa konal veľký shopping v Bratislave. O ňom napíšem a ukážem aj foto o pár dní. /A few days ago, one of my favourites fashion brand LINDEX opened their biggest store in Czech republic, in Prague in shopping centre Palladium. I ´m very pleased for being the onlyslovak blogger thatwas officialy invited to this VIP event. Among the guests from Slovakia was first Czecho-slovak Miss 1989, charismatic Ivana Christová with her daughter. From czech scene was here also famous signer and one of the judges of Superstar Marta Jandová, who is a really big fan of LINDEX too. And of course, the Czech bloggers couldn ´t missing as well. Czech model and TV host of Fashion TV Nikol Moravcová and Michaela Štoudková from Bloges Robes blog, duo A cup of Style and Ina T. The atmosphere of the event was great, fashion show with new autumn-winter outfits, great music, wonderful athmosphere, chats about fashion and lots more. During the day I couldn ´t miss to walk across one of my favourite cities, small streets in Prague. I visited Charles bridge and Oldtown square with the famous Orloj. Thats a ´MUST SEE´ when you visit Prague. Of course walk on Charles bridge and wish there what you really want. Of course I have wished something, but I can ´t tell you what. It ´s a secret. After LINDEX VIP opening I was invited for a fashion show on Unique fashion week.

unnamed (11)

L ako Lenka, L ako Lindex, L ako Leshio, List. Celý outfit zladený so značkou Lindex, vrátane celého outfitu. Okrem kabelky a topánočiek.

unnamed (1)

Slávnostné prestrihnutie pásky s riaditeľom značky Lindex.

unnamed (14)

S českými blogerkami, modelkou Nikol Moravcovou a Michaelou Štoudkovou.

unnamed (2)

Charizmatická Ivana Christová so svojou dcérou a moderátormi večera.

unnamed (5)

S Danielou Drábovou, šéfredaktorkou časopisu Beauty&Woman.

unnamed (6)

Outfit by LINDEX.
unnamed (3)

Áno, takto sa milujú české blogerky. Ale nie, to si len Nikol robila vtipy o vzájomnej nevraživosti medzi blogerkami, čo obratom aj vyvrátila a povedala, že každá z nich má iný štýl, a preto je medzi nimi skôr priateľstvo ako rozpory. Hm, či to tak je, alebo nie, vedia len dievčatá. Ale celý večer sa spolu zabávali a smiali. Takže za mňa vravím, že sa skôr kamarátia ako nemajú rady.

unnamed (7)

S blogerkou Inou T. a Emmou Smetana.

unnamed

Ivana Christová so svojou dcérou bola v obložení fotografov a fotoaparátov celý večer a bola na roztrhanie. Myslím, že im to obom veľmi pristane. Outfity by LINDEX.

unnamed (13)

So speváčkou a porotkyňou Superstar, Martou Jandovou a marketingovou riaditeľkou pre značku LINDEX pre Čechy, Slovensko a Poľsko, Jankou Hrušovskou, pod ktorej taktovkou sa konal aj tento VIP event.

unnamed (4)

České blogerky milujú LINDEX. A LINDEX miluje ich. Outfity z noviniek, ktoré si už teraz môžete kúpiť v obchodoch LINDEX si vyberali dievčatá každá sama.

unnamed (10)

Blogerské duo A cup of style.

unnamed (12)

Jedna na záver. Ďakujem za pozvanie a teším sa na ďalší skvelý event od LINDEXu, ktorý sa už konal u nás v Bratislave. Viac k nemu o pár dní tu u mňa na blogu.

Zdroj foto/Foto credit-source: Lindex ,  www.lindex.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*