Pripravte sa s F&F na jar-leto 2015 / Be ready with F&F for spring-summmer 2015

Category: Events, LL Picks

Pár dní dozadu som bola pozvaná na tlačovku F&F kolekcia jar-leto 2015, nielen módne trendy, ale aj F&F home. Samozrejme, že to v showroome F&F hýrilo farbami a kvetovanými motívmi. Rovnako ako dizajnéri preniesli kvety a farebnosť do oblečenia, tak aj na potlač vankúšov, farebné a voňavé sviečky, blankytné farby pohárov, vázy, výrazné deky na chladnejšie večery pri posedení na terase a mnoho ďalších produktov. Popri kvetovanej potlači nájdete na oblečení aj bodky, pásiky a kolekciu safari, ktorá sa perfektne kombinuje najmä v lete. Ceny ako vždy skvelé. Ja som si tam hneď vybrala pár kúskov, ktorým som jednoducho nevedela odolať a musím ich mať vo svojom šatníku. Všetky produkty sú už teraz v predaji. Ktorá kolekcia sa Vám páči najviac? Bodky, pásiky, kvety alebo safari? Ak sledujete pravidelne môj Facebook určite vám neuniklo, že tam práve prebieha súťaž o kozmetiku Maybelline New York a L´oreal, a nielen jedna súťaž. Určite sa však môžete tešiť aj na súťaž s F&F. Stačí sledovať moju Facebook a Instragram stránku a určite sa vám niečo ujde:-) / Few days ago I was invited for press launch of F&F and F&F home for spring-summer 2015. Colours everywhere with flower pattern. These pattern was moved not just on clothes, but also on cushions, candles, glasses, bases, blankets for colder evenings in the summer and lots of more products. Beside this flower pattern you will find there dots, lines and also safari collection, which is great to combine in the summer with anything. Prices are as usuall great. I have already chosed few pieces, which I couldt resist and must have. All these products are already in shops. Which of these collections you like most? Dots, lines, flowers or safari? 

IMG_0843

Welcome 🙂

IMG_0866

Kvety, bodky, alebo prúžky? / Flowers, dots or lines?

web_DSC_0584

Miška z F&F, ale musím povedať, že všetky dámy z F&F sú strašne milé. / Miška from F&F, but I have to say, all ladies from F&F are very nice.

F&F home_Oceanic

Blankytná farba more v tých najrôznejších odtieňoch modrej  v kombinácii s fialovou, F&F home, TOP. / Azure colour and shades of the sea in combination with purple, F&F home, TOP.

F&F home_oceanic_products F&F home_tropics web_DSC_0320 web_DSC_0430
IMG_0835

Safari look versus pastelové farbičky. / Safari look versus pastel colours.

IMG_0834

Môj výber. Výrazný vzor, nekrčivý materiál. / My pick. Love this flower pattern, great material.

IMG_0823
IMG_0831

Selfie s manekýnkou. 🙂 / Selfie one.

VA__7901

Safari look. a výrazné topánky s bielou hrubou platformou sú povinná výbava tejto sezóny. / Safari look and these kind of shoes is must have for this season.

VA__7884

http://www.ffmoda.com/sk/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*