Nebáť sa zažiť veci so ZOOT. / Don´t be afraid to experience things with ZOOT.

Category: Events, LL Picks

Prednedávnom som zažila skvelé doobedie zásluhou módneho multibrandového obchodu ZOOT, ktorý je už nejakú chvíľku aj na Slovensku. Rozhodli sa však svoj biznis neustále zlepšovať a prinášať viac a viac noviniek. Preto iné slovo ako “radosť” pre ZOOT výstižnejšie ani nemôže byť. Taký bol aj event, na ktorý som bola pozvaná. Plný radosti a smiechu. O zábavu bolo výborne postarané a nechýbala aniveľmi vtipná stand-up comedy show o ženskom a mužskom svete s komičkou Lujzou Schramekovou, na ktorej vystúpení sme sa z chuti zasmiali. Trefné postrehy zo života mala táto vtipná žena. Počas bohatého programu nám zástupcovia spoločnosti ZOOT predstavili svoje veľké a blízke plány, na ktoré sa už teraz môžeme tešiť. Patrí k nim popri rôznych projektoch rozšíriť aj svoje kamenné obchody, ktoré nazývajú “Výdajne radosti” po celom Slovensku.  Ak ste o ZOOT ešte nepočuli, odporúčam pozrieť si bohatú ponuku zahraničných módnych značiek a dokonca aj lokálnej tvorby, ktorú podporuje svojou výrobou. Poslednou vychytávkou tejto multibrandovej značky je známa americká značka Tommy Hilfiger. Nájdete tu však aj rôzne iné značky, ktoré nenájdete nikde inde v obchodoch na Slovensku, ani v Čechách. Teším sa, že mnoho z nich, ktoré som si doteraz kupovala v zahraničí, sú a budú dostupné už aj u nás. A preto, nebojte sa zažiť veci a mať z nich radosť. ZOOT môže byť pri tom s Vami. / Few days ago I was invited on Zoot fashion event. There is no other word more specified for Zoot than happiness. This recent event by ZOOT just proofs it. A part of it was also a stand-up comedy show with Lujza Schrameková.  We ´ve heard about their plans to open new shops that are called Servery of hapiness. If you haven´t heard of Zoot before, then I can just recommend you to look on their web page. They have various fashion brands in stock and also favourite local fashion.

17

Medzi fanušíkov ZOOT patrí aj komička Evelyn, ktorej popularita od známeho videa s kunami z minulého leta len a len narastá. Možno aj Gitka má na tom svoje zásluhy, ale tak Žizel je Žizel. A selfie miluje Evelyn evidentne rovnako ako ja.

3

Moje obľúbené tričko zo ZOOTu.

5

Čože je nám také smiešne? Stand up comedy v podaní Lujze Šrámekovej.

6

Kopec oblečenia nesmelo chýbať. Hm, čo by som si tak vybrala? Už mám vyhliadnuté. 🙂

4

Veľká koncentrácia blogeriek na jednom mieste a kopec srandy k tomu.

Janatini velke

S Jankou z Janatini. Jasné, selfie to je naše.

2

#ZAZITVECI NIKDY NEVYJDE Z MÓDY. S týmto fashion výrokom sa mi nedá nesúhlasiť. A čo vy? Súhlasíte? Mrknite sa na stránku ZOOTu a určite súhlasiť budete.

Foto zdroj / Photo source: www.zoot.sk a autorka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*