Nalíčte sa podľa Twiggy. / Get the Twiggy beauty look.

Category: Beauty, LL Picks

„TWIGGY“ ako slovo a pojem ste vo svete módy určite už veľakrát počuli. Táto veľká módna ikona zasiahla svojím štýlom do histórie odievania a postarala sa tak o veľkú módnu revolúciu. Vtedy si dievča-žena, s nevinným pohľadom a veľkými krásnymi očami, okamžite získalo srdcia všetkých dizajnérov a magazínov. Je označovaná za prvú supermodelku vôbec, ktorá sa líšila od ostatných dievčat svojimi krátkymi vlasmi, ultra štíhlou postavou ako prútik. Vniesla do ženskej módy aj “chlapčenský štýl a mužšké prvky”. Napríklad taký ženský oblek. Ale naspäť k téme. Tento mesiac oslávila legendárna Twiggy svoje 66.narodeniny. Ak aj vás očarila a páči sa Vám jej štýl, neváhajte a nalíčte sa ako ona. Pripravila som si pre vás rýchly návod spolu s naj líčidlami, s ktorými si rýchlo vytvoríte jej look. Nelíčila som sa tentokrát sama. O krásne líčenie sa postarala jedna z najšikovnejších vizážistiek na Slovensku aké vôbec poznám, Miška Frimmerová.
„TWIGGY“ is the word that everyone in or out of the fashion industry already at least ones ever heard. This huge fashion icon changed history of clothing with her special own style and cause the fashion revolution. Twiggy was known as the first supermodel ever and that all because she just simply looked totally different to the other famous model that days. She was known as a girl-woman with short hair, big beautiful eyes, an innocent look and ultra slim body. Almost looked like a boy with her typical own androgene beauty, This month, Twiggy has celebrated her 66.birthday. If you would like to get her look, you should try it definitely with these beauty products. I prepared you to all the best beauty products you will need to get the Twiggy beauty look. This time thanks to make-up artist Michala Frimmerová.

 

unnamed (1)

bl

Vytvorte si make-up a lá Twiggy podľa môjho blogu The Leshion List:
1. Čierna špirála – nie hnedá, ani farebná. S farebnou nikdy nevytvoríte ten správny nevinný look očí podľa Twiggy. Rovnako viete namiesto umelých rias túto špirálu perfektne využiť na spodné mihálnice, ktoré jednoducho pospájate spolu. Tým dosiahnete vzhľad umelých rias, trsov.
Špirála, Mascara Maybelline New York, the Rocket Volum, 6,95 Eur
2. Krycí make up – ideálne je použiť kvalitný krycí make up, ja som použila Toleriane Teint Mattifying od La Roche Posay, Make up 21,50 Eur
3. Tekutá linka – odporúčam použiť pri tomto štýle 2 tekuté očné linky. Master Graphic fixku na hrubšiu linku nad horným viečkom, a na konci oka dotvarujete linku tenkým štetčekom Master Ink Satin, aby bolo možné urobiť hrúbku podľa vlastnej voľby. Obe očné linky, Eyeliners Maybelline New York, 7,95 Eur
4. Telový rúž na pery – čím telovejší, tým lepší. Pokojne ho môžete použiť okrem pier aj namiesto lícenky na vytvorenie prirodzeného odtieňa líc a finálneho vzhľadu. Perfektný multifunkčný odtieň som našla v parfumérii Marionnaud, od značky Giorgio Armani, Lipstick Rouge Ecstasy, 24,95 Eur. Exkluzívne iba v parfumérii Marionnaud v Auparku.
5. Krémový lesk na pery – na dokončenie dokonalého vzhľadu pier. Telový odtieň 601, Lipgloss L ´oreal 9,95 Eur
6. Špirála na obočie – tu zasa opačne, nepoužívajte čiernu ceruzku, ani čierny odtieň na zvýraznenie obočia. Najlepšie vynikne s hnedou Brow Drama špirálou na obočie. Eyebrow Mascara Maybelline New York, 6,95 Eur
7. Umelé riasy – tie už nepotrebujete, nahradíte špirálou na mihalnice. Fake eyelashes. With Maybelline Mascara don ´t need them anymore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*