Moja kolekcia v ZOOT.

Category: Fashion, LL Picks

Na Slovensku už asi nájdeme len málo ľudí, ktorí nepoznajú ZOOT a ich výdajne radosti. Ja osobne mám ZOOT rada najmä kvôli variabilite produktov, ktoré sa dajú u nich objednať a odskúšať priamo vo výdajni s tým, že ak mi nesedia, jednoducho ich tam nechám. Ak sedia, zaplatím a idem spokojná domov. Najmä tu nájdete značky, ktoré k dostaniu na Slovensku nie sú nikde inde. Tieto značky poznám z mojich ciest a som rada, že dorazili už aj k nám.
Tentokrát ma ZOOŤáci oslovili s projektom, kde som pre vás mohla vybrať tie naj produkty z ich aktuálnej ponuky. A že som sa rozšupla. Nájdete v „mojej kolekcii“ až cez 50 kusov, a nielen niečo na seba. Oblečenie – od tielok, tričiek s úžasnou potlačou, všimnite si tie Prázdniny v Ríme a tričko Promiňte dámy, múj tatínek je zadaný , svetríkov až po klobúčik či šál, štýlový dáždnik, pohodlné vankúšiky do bytu, svetový a to doslova N.Y. dáždnik nielen do dažďa, termoska na cesty a mnoho ďalších vecí. Úplne ma dostali držiaky na čajové sáčiky. Takú chutnú vec som už dlho nevidela. A to že som šálková, pochopíte po zhliadnutí mojich produktov aj sami. Ako som tak pozerala, dosť sa tieto moje veci rozpredávajú, tak sa poponáhľajte aby vám niečo ešte zostalo z tej mojej kolekcie. Samozrejme som sa snažila vyberať veci, ktoré by som si ja osobne obliekla a páčia sa mi. S prihliadnutím na moje rastúce tehotenské bruško tiež. Ale aj pre všetky štýlové ženy v akomkoľvek veku a s typom postavy. Som veľmi zvedavá, ako sa vám môj výber páčil a teším sa aj na vaše komentáre k môjmu výberu.

Vaša Lenka

P.S. Tu si môžete pozrieť, vykukať a nakúpiť vecičky z mojej kolekcie. Pekné nákupy.

http://www.zoot.sk/prave-dorazilo/7123/kolekcia-pod-a-the-leshion-list

25
Prázdniny v Ríme je môj obľúbený film. Tak prečo ho nenosiť aj na tričku. Audrey Hepburn a jej bezstarostný život v tomto filme a romantický Rím. La Dolce Vita. Čo viac si možno priať? Ok, tak ešte šálku dobrej talianskej kávičky, ktorú si môžem so sebou zobrať napr. aj v takejto KEEP Cup štýlovej sklenenej šálke kamkoľvek idem.

1 4

I love my MUM & DAD. TOP !!!
6 7 83
Šálky to je moje. A New York je moja srdcovka. Vždy som tam chcela žiť. 🙂 HAPPY DAYS!

9
Oh yes. :-)))

10

Is it??? 🙂
11

Niečo na jar i jeseň trošku farebné do šatníka treba, hoci šedá a čierna sú stále moji farební favoriti.
12

A toto si môžem obliecť celoročne a teraz špeciálne aj s mojím rastúcim bruškom. 🙂

http://www.zoot.sk/prave-dorazilo/7123/kolekcia-pod-a-the-leshion-list

 

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*