Môj predvianočný zoznam / My pre-Christmas wishlist

Category: Fashion, LL Picks

Určite ste už postrehli, že v obchodoch závratnou rýchlosťou pribúdajú vianočné výzdoby a ponuka darčekov. Nedávno som si bola pozrieť v Ikei nejaké doplnky do bytu a aj Ikea je už plná vianočných ozdôb, ktoré si môžeme kúpiť s predstihom. Je október, aleako som sa tak prechádzala aj pomedzi čokoládovými figúrkami Mikulášov v potravinách, áno podľa obchodov je už Mikuláš, zamyslela som sa nad Vianocami. Milujem Vianoce. Keď sa zídeme rodina a najbližší, posadáme si k nazdobenému stolu plnému skvelého jedla, smejeme sa a pozeráme rozprávky. Bože, ako ja milujem rozprávky. Dodnes. Tie klasické, napríklad Tri oriešky pre Popolušku, ale aj Disneyovky. Oddych a čaro Vianoc sa nedá ničím zameniť ani nahradiť. Už sa neviem dočkať tých tohtoročných. Premýšľala som aj nad tým, čo zaujímavé a zároveň štýlové by ste/som si mohli/a priať na Vianoce, či už obdaríme samé seba, alebo si nájdeme krásne darčeky pod stromčekom. Môžeme to nazvať aj predvianočný zoznam pre Deda Mráza. Aby sa nestratil v záplave vecí našich a zahraničných obchodov na svojich cestách po svete. Veď predsa nemá toľko času.  Premýšľam aj dokedy som verila ako dieťa, že darčeky nosí Dedo Mráz. Bodaj by sme tomu verili až do dospelosti, či celý život. O čo krajší by bol náš pocit pri ich rozbaľovaní. Ale určite je krásne dostať darček z lásky. Nech už je urobený, či kúpený. Všetko sa ráta a snaha urobiť radosť druhému najviac. Takže Dedo Mráz, tu je pár vecí, ktoré by som rada našla pod vianočným stromčekom. Verím, že sa budú veci páčiť aj Vám, preto pri všetkých nájdete priamo link, kde si ich viete kúpiť, alebo nenápadko podstrčit´ tento zoznam svojej polovičke. / Did you notice all the Christmas decorations are already in the shops? Few days ago I went to Ikea and was quiet surprised by many christmas accessories and interior decorations already offered there. Anyway, I LOVE Christmas and can´t wait for them. That made me think of this wonderful time of the year and gifts. How we are giving Christmas presents to our beloved ones and spend unforgetable time with them. I was also thinking what you could find&buy in our shops. Here is my Pre-Christmas Wishlist choosed and sneaked in the shops-e-shops. Hope you like it.

kolaz

1.Niet nad krásny a kvalitný šperk, ktorý nájdete v ponuke značky qudo, ktorú som len prednedávnom objavila. Nádherné veci majú. A neustále ich produkty pribúdajú. Takú ponuku nemá určite žiadna iná značka u nás, ako som mala možnosť vidieť najnovší katalóg na jeseň/zma 2015-16. Produkty qudo určite premenia aj chladné zimné obdobie na výnimočné. Obdaruje seba, či svojich blízkych.
www.qudo.sk , www.blogerinas.sk
2.Príjemný a zároveň štýlový kabátik je jednoznačne moje ´MUST HAVE´  už dlho. Doteraz som však naň nikde nenarazila. Asi som zle hľadala, preto dúfam, že ho dostanem tento rok pod stromček. Najlepšie v čiernej farbe, ktorá je kombinovateľná s čímkoľvek.
http://shop.mango.com/SK/p0/women/clothing/coats/cape/?id=51093588_99&n=1&s=prendas.abrigos&ident=0__0_1445668195440&ts=1445668195440&p=111
3.Čo lepšie ukryje naše drahocennosti ako veľká peňaženka? V klasickej hnedejfarbe je kožená peňaženka od talianskej značky Cruciani skvelým úlovkom. Kvalita je zaručená a Vašu novú priateľku si budete môcť vychutnať naozaj dlhý čas. Dokonca sa do nej zmestí aj IPhone, alebo iná značka telefónu podobnej veľkosti.
http://www.blogerinas.sk/cruciani-penazenkypenazenka-velka/cruciani-penazenka-velka-tmavohneda/
4.To, že náramky Cruciani milujem viete. Okamžite si ma získali a podmanili pre svoju hravosť, dlhotrvácnu kvalitu a nekonečnú možnosť kombinácií rôznych kolekcií a farieb. Verte, či nie, aj šťastie sa dá zo srdca darovať v podobe štvorlístka špeciálnej osobe, na ktorej nám veľmi záleží. Naviac je náramok s edície ´Štvorlístok pre šťastie obohatený striebornými aplikáciami, ktoré dodajú náramku punc luxusu a glamour. Navyše červená farba Vás ochráni pred urieknutím a zlými vecami.
http://www.blogerinas.sk/stvorlistok-so-striebrom/
5.Poznáte už najtenší make-up na svete? Ak nie, tak neprehliadnite novinku zo sveta krásy od Giorgio Armani beauty. Je ňou make-up, ktorý po nanesení pleť zjednotí, rozžiari a zakryje nedokonalosti bez pocitu hrubej vrstvy. Niet nad skvelý pocit z prirodzenej krásy. Nájdete výhradne v parfumérii Marionnaud v bratislavskom Auparku.
http://www.armanibeauty.com/make-up/face/foundation/maestro-fusion-make-up.aspx
6.Minimalistické perlové náušnice z kolekcie značky Dior ohúrili celý svet. Nepochybne sa budú hodiť k výnimočným stretnutiam a príležitostiam. Perly predsa stále patria ku klasike, ktorá nikdy nesklame. Alebo siahnete po cenovo prístupňejšej verzii v ktoromkoľvek obchode s bižutériou.
http://www.dior.com/couture/en_us/womens-fashion/accessories/earrings/dior-tribale-earrings-11-4959#
7.Počas Vianoc všetci hlavne oddychujeme, no je určite príjemné zaspomínať si aj na naše dovolenky a výlety. Čo takto v podobe šmrncového vankúšu s potlačou obľúbeného mesta, či krajiny?
http://www.ffmoda.com/sk/ff-home/obyvacka/vankuse/2005114963430/
8.Starostlivosť o pery je v zime veľmi dôležitá, pretože chladné počasie dá naozaj zabrať. Rúž, ktorý obsahuje aj podiel hydratačných zložiek je na nezaplatenie. V odvážnejších farbách navyše zlepší náladu aj v pochmúrny deň.
http://www.lorealparis.com.au/cosmetics/lips/Infallible-le-rouge/ravishing-red.aspx
9.Potrpíte si na kvalitné a ručne spracované doplnky? Ak áno, jedinečné šperky qudo sú pre každého to pravé orechové. Výraznejšie náušnice sa postarajú o detail, ktorý za sekundu oživí každý outfit.
www.qudo.sk , www.blogerinas.sk
10.Moja najvačšia slabosť, či úchylka. Ani vlastne neviem ako to celé začalo, a či to niekedy skončí. Myslím si ale, že kvalitná kabelka poteší každú ženu. Univerzálny tvar a zaujímavá farba kvalitnej koženej kabelky od talianskej značky Cruciani z kolekcie Milano City Bag Petite je tá pravá. Určite si ju zamilujete. Navyše na stránke www.blogerinas.sk nájdete produkty značky Cruciani za neuveriteľné ceny.
http://www.blogerinas.sk/cruciani-kabelkymilano-city-bag-petite-cruciani/milano-city-bag-petite-cruciani-variant-31/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*