Leto a novinky v F&F. / Summer and news in F&F collection.

Category: Events, LL Picks

Leto sa nezadržiteľne blíži. A ja som si pred pár dňami v showroome značky F&F vyskúšala najnovšie prírastky z letnej kolekcie. A že sú fakt krásne a farebné, ako sa na leto patrí. Ja som sa zamilovala na prvý pohľad do pásikavej námorníckej kolekcie a všetkého, čo malo strapce. Tie sú túto sezónu mimoriadne IN. Dlhé hippie sukne, ale aj elegantné v dĺžke midi áčkového strihu s rôznou potlačou určite nesmú chýbať túto sezónu vo vašej skrini. Štandardne som si u nich nevedela vybrať z plaviek, ktoré si kúpim. V ponuke sú dvojdielne, s vyvýšeným pásom, jednodielne, ktoré čo to zakryjú, jednofarebné i s letnými motívmi a na ne rôzne farebné pletené tuniky. Tie milujem v lete úplne najviac. Príjemne sa nosia a sú sexi k vode, či na dovolenke. Takže ich môžem využiť napr. s tričkom pod tunikou aj v inom ročnom období. Myslím, že na plavky aj niektoré veci z letnej kolekcie majú už teraz v F&F Tesco predajniach 30 % zľavy. Aby vám ich nevypredali, kým pôjdete na dovolenku. / Summer is almost here. And I tryed all the new from summer collection by F&F in their showroom. Must say they are beautiful and colourful, as the summer is. I ´m in love with their sailor line collection and all, what has fringes. This season fringes are everywhere and really IN. Long hippie skirts, also midi lady long skirts with various patters can ´t miss in any wardrobe. As usuall, I couldn ´t choose from their swimsuit collection which I will buy. You can find two pieces swimsuits, with high waist, whole piece swimsuits which can hide what we need, one colour, but also many colourful swimsuits and on them many sexy knitted tunics. These I love a lot during the summer. Love to wear them and they are sexy to wear anywhere and anytime. So I can wear them with TShirt under it also in other year season. I think sales already started from 30% on some pieces from summer collection. Don ´t miss yours summer pieces in the offer.

fotka 2

Biela, modrá, červená spolu vždy pekne ladia. A malé dáždničky na blúzke sa hodia k letným búrkam ako vyšité. / White, blue, red, always fits together.

fotka 5

Na leto sú výrazné doplnky povinné. / For summer are bright colours and jewellery necessary.

fotka 16

Ahoj námorník. / Hello sailor.

fotka 6

Dvojdielne, alebo celé? / Two pieces or in one?

fotka 7

Aj pásiky vedia byť veľmi romantické. / Even lines could look very romantic.

fotka 8

fotka 4

Aj váš milý si v F&F vyberie bez problémov. / Even your love will choose in F&F shops.

fotka 9

Bodky a červená. / Dots and red.

fotka 10

fotka 1

Kabátik na chladnejšie letné večery. A klobúčik na deň či na večer. / Coat for colder summer evenings. Hat for the day or for the evening.

 

fotka 11

Ťažko si vybrať. / Hard to choose.

fotka 12

Niektoré kúsky sú skutočne na zjedenie. / Few pieces are really looking eatable.

fotka 13

fotka 14

Krásna farebná letná kombinácia. / Really beautiful summer combination.

fotka 15

Myslela som si, že kvietkové čelenky nie sú až tak pre mňa. Mením názor. Chcem ju! / I thought that flower headbands are not my style. Changing opinion. Want it!
http://www.ffmoda.com/sk/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*