Horúce trendy z New York Fashion Week / New York Fashion Week Spring Summer 2016 trends

Category: Fashion, LL Picks

New York zažil pred pár dňami opäť neuveriteľný módny týždeň, kde ukázali svoje kolekcie tí najžiadanejší návrhári a módne značky. Vznikli nové osviežujúce trendy na ďalšiu sezónu jar / leto 2016. Veľa celebrít sa oblieklo do najlepších outfitov od svojich známych návrhárov-kamarátov, ktorých prišli podporiť na ich prehliadky do prvých radov, “first row”, ale bolo postarané aj o novinky či nečakané prevedenia prehliadok.  Ak ste túto udalosť premeškali, vôbec nič sa nedeje, pretože som pre Vás vybrala tie naj módne trendy a outfity, ktoré sa budú v jarnej/letnej sezóne 2016 nosiť. Tak ako, našli ste v šatníku niečo zo svetového móla?
Few days ago finished in New York again another incredible Fashion Week. The most famous fashion designers and brands from all around the world showed their new collections for spring/summer 2016. A lot of celebrities worn the best outfits by their favourite designers and came to the fashion shows to sit in the front rows to support work of their famous friends-designers. Again New York was full of suprises. Don´t worry if you missed this fashion week, because I choosed for you the best fashion trends for upcoming season spring/summer 2016. Biggest trends: Lace, All black, Minimalism, Transparent materials, Crazy patterns, Romantic dresses or Warm colors like orange and gold. It was all there. So, did you find anything from the New York runway shows in your closet?

 

8

Čipka sa ako trend drží už niekoľko rokov, kde sa objavuje ako veľká stálica. Outfity s čipkou zjemňujú a nechávajú vyniknúť ženskej kráse. Rôzne farebné odtiene vynikajú výšivkami na pleti a dodávajú šmrnc i tých najjednoduchších odevov. Ak chcete zaujať, čipka je jednoznačne ten správky prvok pre vás.

1

Elementy z pánskeho šatníka sa veľmi často objavujú aj v tých našich ženských a bolo tak i na prehliadkových mólach v New Yorku. Dlhé či krátke saká, vesty, nohavicové kostýmy. To všetko sa dá zladiť aj v jemnej ženskej podobe, a že to my ženy naozaj vieme nosiť! Tu je jasný dôkaz.

 

6

Ak ste romantická duša, ktorá obľubuje krásne ženské strihy šiat a pastelové odtiene, či kvetinové vzory, práve pre vás je určený tento módny trend. Z módy nevyjde snáď nikdy a dodá vám na jemnosti a dievčenskosti, ktoré majú veľké čaro.

 

5

Ak si myslíte že kombinovať viac vzorov naraz v jednom outfite  je hriech, tak dizajnéri vám dokážu pravý opak. Uznávajú totiž názor: Čím viac vzorov, tým lepšie. Preto sa nebojte kombinovať a zaexperimentujte s kúskami z vášho šatníka. Od geometrie, po tradičné vzory, alebo abstraktné machule. Nechajte fantáziu pracovať na plné obrátky.

 

2

Jednoduché strihy a klasická farebnosť. Minimalizmom nikdy nič nepokazíte a ostane Vám istá dávka elegancie a zároveň ležérnosti. Ľahko kombinovateľné odevy skvelo ladia s výraznejšími doplnkami a v našich šatníkoch sú jednoznačne “MUST HAVE”. Moji favoriti, Narciso Rodriguez a Victoria Beckham.

 

7

Nekonečná minimalistická elegancia. Aj tak by sa dal nazvať outfit pozostávajúci len z čiernej farby. Ak nechcete nič riešiť zbytočnými kombináciami, čierna vám zabezpečí nestarnúcu klasiku, ktorá neomrzí módny svet nikdy. Uchvátila mnoho módnych značiek i dizajnérov aj tentokrát. Čierna farba bola zastúpená vo väčšine kolekcií. Platí heslo “ALL BLACK”. Ja milujem čiernu farbu, takže nemôžem nesúhlasiť s návrhármi. Tlieskam.

 

3

Milujete slnečné dni? Teplé farebné odtiene vás určite zahrejú aj v tom chladnejšom počasí. Veľký farebný boom zažila na prehliadkach v New Yorku práve oranžová, žltá či zlatá farba v ich rôznych odtieňoch. Jeden kúsok v tejto farbe si určite zadovážte. Stačí si vybrať, ktorá z nich Vám pristane najviac, ak všetky, ste šťastná žena. Mne napríklad vôbec nepristane oranžová. Zato zlatú môžem všade, na oblečení, doplnkoch, kabelkách, či očných tieňoch. A žltá v teplejších mesiacoch prežiari každý outfit. Stačí malý doplnok v žltej farbe a hneď je krajší deň.

 

4

Nie je látka ako látka. Priesvitné materiály dominovali či už na košieľkach, večerných šatách, alebo jednoduchých jarníkoch. Tento materiál dodá vášmu looku istú dávku záhadnosti, pretože neodhaľuje úplne všetko, ale zároveň je vidieť isté časti tela. Sexy siluety zahalené rúškom tajomstva. Tie, ktoré milujete extravaganciu si určite prídete na svoje.

Photos source/credit: www.nymag.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*