Giorgio Armani kozmetika už aj na Slovensku. / Giorgio Armani Beauty 15. Years Anniversary.

Category: Beauty, LL Picks

Vedeli ste, že svetová značka Giorgio Armani tento rok oslavuje už  40. rokov od svojho založenia? Okrem luxusného oblečenia ponúka aj vlastnú kvalitnú kozmetiku Giorgio Armani beauty. A teraz sa už teší dostupnosti aj u nás na Slovensku. Pred pár dňami som bola pozvaná na oficiálne uvedenie značky Giorgio Armani, kde nám kozmetiku do najmenších detailov vysvetlili šikovné vizážistky a odborníčky tejto značky. Zároveň som mala možnosť sa nechať aj krásne nalíčiť. Kozmetická luxusná značka Giorgio Armani Beauty nie je žiadnou novinkou vo svete krásy. Tento rok oslavuje už 15.rokov od svojho vzniku tejto beauty divízie a teší sa veľkej obľúbenosti u svojich spokojných zákazníčiek. Dokonca úzko spolupracuje aj so svetovým kozmetickým gigantom, a to značkou L´oreal. Exkluzívne prvý kozmetický stánok Giorgio Armani Beauty na Slovenku nájdete jedine v parfumérií Marionnaud v nákupnom centre Aupark v Bratislave. / Did you know that the worldwide fashion brand Giorgio Armani is celebrating this year 40. years anniversary? Beside luxurious  fashion clothes, the brand has it´s own make-up line called Giorgio Armani Beauty. And finaly it´s for the first time available in Slovakia. Few days ago I was invited for the official introducing of the Giorgio Armani products in their very first beauty salon in parfumery Marionnaud Paris in shopping center Aupark – Bratislava. Their talented make-up artist showed us how the products work and even created for us a wonderful make-up look.

IMG_3795

Slávnostné otvorenie v parfumérii Marionnaud Aupark v Bratislave. PR a marketing manažérka parfumérie Marionnaud, Katarína Balog tesne pred slávnostným prestrihnutím pásky a otvorením nielen stánku Giorgio Armani Beauty, ale aj úplne novej zrenovovanej parfumérie Marionnaud s krásnym parížskym designom.

a3

Hlavná make-up artistka Giorgio Armani Beauty z Českej republiky vysvetľuje aké skvelé účinky a kvality má dekoratívna kozmetika aj pre našu starostlivosť o tvár. Nielenže nás skrášli, ale zároveň aj vyživí našu pleť blahodárnym zložením.

a1

Neodolala som a vyskúšala túto luxusnú kozmetiku na vlastnej koži, aby som vám mohla povedať moje skutočné dojmy a pocity z nej. Oddala som sa do rúk šikovnej vizážistky ktorá mi poskytla skvelé rady, ako vyčariť dokonalý make-up a multifunkčnosť výrobkov tejto značky. Značka Giorgio Armani Beauty sa môže dokonca chváliť aj najľahším make-upom na svete, ktorý tón pleti dokonale zjednotí.

IMG_3794

Tak a tu je výsledok. Ja som bola veľmi spokojná. V ďalšom článku niekedy nabudúce sa budem podrobne venovať naj produktom luxusnej značky Giorgio Armani Beauty.

a2

Nezabudnite sa teda prísť pozrieť do parfumérie Marionnaud Paris v nákupnom centre Aupark v Bratislave a vyskúšať si exkluzívne produkty Giorgio Armani Beauty. Kvalita je zaručená.
Zdroj foto: The Leshion List
www.marionnaud.sk
www.armanibeauty.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*