Vianočné pečenie s Potten&Pannen a Nadáciou Markíza – knižka Z hrnca do rozprávky

Category: Events

Všade navôkol na nás z reklám vyskakujú samé Vianoce a v časopisoch zasa rôzne vianočné večierky. Aspoň pár takých, ktoré ma zaujali vám prinesiem spolu s fotkami. Tento charitatívny event v spolupráci s Nadáciou Markíza a hlavného partnera eventu Potten&Pannen sa konal v nákupnom stredisku Central v Bratislave. Práve tu má svoju nádhernú predajňu aj obchod Potten&Pannen. Nájdete tu rôzne štýlové vecičky do bytu a kuchyne, ale aj skvelé darčeky. Toto detské pečenie sa hemžilo známymi tvárami. Moderátori Lenka Šoóšová a Roman Juraško sprevádzali celým týmto milým podujatím, prišli zaspievať aj najkrajšie slovenské dvojičky Twiins, Miro Jaroš si zaspieval zasa spolu s deťmi a okrem pečenia perníkov sa čítali rozprávky z knižky Z hrnca do rozprávky, ktoré napísala moderátorka Barbora Rakovská. Čítania sa skvele zhostil jeden z autorov knižky spevák Robo Papp a krstná mama knižky, moja obľúbená spisovateľka Andrea Coddington. Samozrejme nechýbali známe tváre televízie Markíza, moderátor Patrik Herman, Daro Richter, Lenka Vavrinčíková, herečka Karin Haydu a Marek Ťapák, mladý herecký talent Riško Labuda a mnohí ďalší.
P.S. Ak ešte nemáte knižku Z hrnca do rozprávky, nájdete ju v každom lepšom kníhkupectve a ak si ju teraz zakúpite v obchode Potten&Pannen, môžete si k nej rovno kúpiť aj kvalitnú nápojovú fľašu SIGG, na ktorej sú obrázky pána Pottena, hlavnej postavy knižky.

603A1833

So spevákom a spoluautorom knižky Z hrnca do rozprávky – Robo Papp.

3E6A2271

Spoločné foto, zľava spevák Robo Papp, moderátorka Barbora Rakovská, spisovateľka Andrea Coddington, moderátori Lenka Šoóšová a Roman Juraško.

Program
vlcsnap-2014-12-03-20h47m13s114

Knižka Z hrnca do rozprávky a štýlová nápojová fľaša SIGG, ktorú si môžete kúpiť v predajni Potten&Pannen v nákupnom stredisku Central v Bratislave.

vlcsnap-2014-12-03-20h49m31s206

Rozprávky čítal aj spevák Robo Papp, spoluautor knižky Z hrnca do rozprávky.

3E6A2354

Najkrajšie slovenské dvojičky, Twiins zaspievali malým i veľkým a zožali veľký potlesk.

3E6A2229

Spisovateľka Andrea Coddington tiež prečítala jednu z rozprávok knižky Z hrnca do rozprávky.

vlcsnap-2014-12-03-20h53m43s183

Deti sa tešili z pesničiek od speváka Mira Jaroša.

vlcsnap-2014-12-04-11h28m55s247

Maskot Nadácie Markíza sa rád odfotil s každým dieťaťom.

Foto: Potten&Pannen

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*