Lindex Superrolemodel – Emma nákupy Bratislava – Košice – Kto je Váš vzor? / Who is your Superrolemodel?

Category: Events

Pred pár dňami som bola na super evente značky Lindex v spolupráci s časopisom Emma. Názov eventu bol Superrolemodel, čo v preklade znamená vzor, alebo super vzor. Značka Lindex sa rozhodla v spolupráci s tromi supermodelkami, Christy Turlington Burns, tú milujem odkedy som našla jej foto v časopise, ešte za éry supermodeliek Cindy Crawford, Claudie Schiffer či Naomi Campbell, ďalej Liya Kebede a Toni Garn. Všetky tri známe tváre sa rozhodli so značkou Lindex spolupracovať a podporiť celosvetovú charitatívnu organizáciu Wateraid v tejto skvelej myšlienke. Podporiť ešte stále môžete aj vy túto skvelú myšlienku kúpou trička Superrolemodel v predajniach Lindex po celom Slovensku, alebo cez eshop – www.lindex.com.  Celý zisk z predaja ide priamo na Wateraid. Inak sedí perfektne, k rifliam či k saku. Dokonca na Lindexofficial Instagram stránke sa môžete zapojiť do súťaže, ak postnete vašu foto s hashtagom Superrolemodel a napíšete kto je váš vzor. V Bratislave moderovala tento event krásna moderátorka Barbora Rakovská a v Košiciach zasa modelka a moderátorka FTV Mária Zelinová. Podporiť túto myšlienku prišla aj herečka Kristína Farkašová, ktorá dokonca v tento večer aj predávala. A rady boli dlhé predlhé. Na kabínky sa čakalo tiež, lebo v tento večer ponúkol Lindex svojim zákazníčkam až 20 % zľavu na všetok tovar. Mrknite sa na fotky a nabudúce, ak ste to nestihli teraz, sa vidíme na Lindex evente. Ja tam budem určite:-) Baby, až do 10.apríla prebieha súťaž Bloger roka 2014, veľmi ma potešíte ak mi dáte svoj LIKE. Trvá to fakt len pár sekúnd.
Tu je link: http://www.blogerroka.sk/the-leshion-list/ ĎAKUJEM za každý jeden LIKE. / Few days ago I went again on Lindex event called Superrolemodel with Slovak woman magazine Emma. Lindex decided in cooperatiion with 3 supermodels Christy Turlington Burns, I loved her since I first time seen her in the magazines with supermodel Cindy Crawford, Claudia Schiffer or Naomi Campbell, second one is Liya Kebede and Toni Garn. All of them have decided with Lindex to cooperate and support worldwide foundation Wateraid. You can support too this great idea buying T-Shirt with hashtag Superrolemodel in the Lindex shops or on www.lindex.com . All profit from selling is going directly to Wateraid foundation. It fits great, with jeans or even with jacket. Also you can compete on Lindexofficial Instagram page and post your photo with hashtag Superrolemodel who is your model in life. Check out my pictures from this 2 events in Bratislava and Košice in Slovakia. See you next time. Hope you like them :-).
You can also support me in competition Blogger of the year, it takes just few seconds to LIKE it. It finished 10.april. Thank you for all your LIKEs.
Here is the link:
http://www.blogerroka.sk/the-leshion-list/

603A9669

Kto je váš supervzor? / Who is your Superrolemodel?

603A9406

MModerátorka Barbora Rakovská v akcii. / TV host Barbora Rakovská in action.

Lindex Kosice

Ja s modelkou a moderátorkou FTV Majou Zelinovou. / Me with model and TV host of FTV Maja Zelin.

603A9377

Aha, kto predával, herečka Kristína Farkašová. Viete, že aj ona má blog? A je strašne vtipná a milá. A tá druhá kočka v super štýlovom žltom kabátiku má tiež blog, volá sa Dorota-Greta Fashion blog. / Also famous slovak actress Kristína Farkašová was helping with selling. The girl in yellow is fashion bloger, her blog called Dorota-Greta Fashion blog.

603A9344

V Poluse to žilo. Tá čiernovlasá kočka, druhá zľava sa volá Petra a v nedávnej kampani Bravolution bola nafotená ako jedna z mála zamestnancov Lindexu. / The girl with black long hair was in recent campaign shot in Lindex catalogue among a very few employees.

603A9328

Tlačenica pred otvorením obchodov. / Crowds before opening the shops in Slovakia.

fotka 3

Táááákto my sme tvrdo pracovali s Majou Zelin. Ale veď móda je zábava. / We worked hard with TV host Maja Zelin. I have to say, fashion is fun.

603A9221

Jeden z hlavných partnerov večera, minerálky Zlatá studňa. Tie ochutené som si najnovšie zamilovala, musíte ochutnať. / One of the main partners of the event, mineral water Zlatá studňa. I loved their new flavored flavours.

603A9205

Prispejte trošku, stačí tak málo. / Support too, every little help is a big help.

603A9202

Kto je váš supervzor? / Who is your superrolemodel?

603A9431

Aj baby táááákto tvrdo pracovali, spoločné moderovanie, moderátorka večera Barbora Rakovská s herečkou Kristínou Farkašovou. / Also girls worked hard, host of evening TV host Barbora Rakovská and actress Kristína Farkašová.

603A9426

603A9478

Musíte vyskúšať, túto príchuť hrozna mám najradšej. / This one is my favourite, flavour of red grapes.

603A9535

V akcii. / In the action.

603A9598

Plno pred kabínkami. / Queues in front of fitting rooms.

603A9760

Zákazníčky si vždy užijú zábavu na Lindex eventoch. / Customers have everytime fun on Lindex events.

603A9755

Je libo cupcake alebo macarónku s minerálkou? / Do you wanna cupcakes or macaron with great water?

603A9731

Tak tento fešák je vedúci predajne Lindex v Poluse. Volá sa Tomáš a tá cena za ním naľavo je putovný pohár o najlepší obchod roka, ale pozor, celosvetovo najlepší obchod. Gratulujem Tomi:-))) By the way, styluje ako pán stylista. / So this guy is head of one Lindex shop Bratislava in Slovakia. And the trophy behind them on left is for the winner of the best Lindex shop worldwide. Congratulation Tomi. By the way, beside his work in Lindex, he is a great stylist too:-)

603A9701

Lindex myslí na malých aj veľkých. Nalíčiť sa partnerom Gosh a jeho vizážistkou dala aj malá fanúšička značky Lindex. / Lindex is thinking on small and adults too. This little girl tryed all the best from cosmetic partner Gosh. Small Lindex fashionista.

603A9711

Bože tá je zlatááááá. Všímate ten červený rúž. Malinká vie čo je IN už teraz. / She was soooo cuteeee. Look what lipstick colour she wears. Red lips. She knows already whats IN.
Lindex Kosice

Modelka a moderátorka Maja Zelin v Košiciach. /Model and TV host Maja Zelin in Košice.

Lindex Kosice

Neskutočné koláčiky, partner Lulu´s bakery www.lulusbakery.sk / Unbelievable cupcakes, partner Lulu ´s bakery.

Lindex Kosice

Košiceeee štýloví ľudia. / Košice stylish people.

Lindex Kosice

Tričko sem, tričko tam, podporte aj vy. Kúpte si ho. Sedí perfektne. / T-Shirt with hashtag superrolemodel fits great. Buy and support.


Lindex Kosice

Aj zákazníčky v Košiciach si pripíjali skvelým šampanským. / Customers in Košice also cheers with great champagne.

Lindex Kosice

Make up poradenstvo pre skvelé zákazníčky Lindexu. / Make up guidance for great Lindex customers.

Lindex Kosice

Košice posádka predajne Lindex. / Nice girls from Košice Lindex shop.

Lindex Kosice

Pripravené na akciu. / Ready to start.

603A9309

Baby, ak chcete ochutnať svetové macarónky tak klikajte na www.lulusbakery.sk . Vidíme sa na ďalšej super akcii Lindexu najbližšie. / Perfect macarons from Lulu ´s bakery. See you next time girls.

Tu kúpite cez eshop tričko Superrolemodel: http://www.lindex.com/sk/7285100/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*