Milano Fashion Week & Cruciani / Milan Fashion Week & Cruciani

Category: Milan

Viem, že som Vás vo februári trošku zanedbávala, ale celý mesiac som bola v jednom kole. Mníchov, Londýn, Miláno. Aspoň Miláno vám môžem priblížiť, tam bol aj čas na niečo iné ako na pracovné stretnutia. Verím, že sa budú fotky páčiť. My sme si s babami Miláno užili, ale tak ako sa vraví, práca šľachtí a ak nie ste milionári, tak makať treba. Čakajú ma teraz nové projekty a výzvy, kto sleduje môj facebook a instagram účet má najväčší prehľad. Vidíme sa čoskoro:-) / I know I neglected you a lot in february, but it was really mad month. Munich, London, Milan. At least I can show you quiet lot from Milan, there was a time also for something else then business meetings. Hope you will like the pictures. We enjoyed it with the girls, but as you know, everybody, except of millionaires has to work. I am excited about new projects and challenges, but who checked my facebook and instagram account knows the best. See ya:-)

IMG_9432

Let ´s the trip started:-). / Ide sa:-).

IMG_9441

Taliani majú štýlový ešte aj novinový stánok. / Yes, Italians has style even on newsstand.

IMG_9455

Prvá štýlová káva v Miláne ako inde ako v Armani coffee&restaurant, a samozrejme môj najobľúbenejší rúž z L ´oreal a limitovaná kolekcia JLO, ten musím mať vždy a všade so sebou. Perfektný červený odtieň pre moje pery. / First stylish coffee in Milan, Armani coffee & restaurant, and of course, my favourite lipstick from L ´oreal – JLo exclusive collection must be with me everywhere. Perfect red shade for lips.

IMG_9931

Cruciani event počas Miláno Fashion Week. Ďakujem za pozvanie. / Cruciani event during Milan Fashion Week. Thank you Cruciani for inviting me.

IMG_9708

Slovenská silná zostava, naše novinárky z časopisu EMMA, EVA a Feminity.sk a v prvom rade krásna moderátorka Barbora Rakovská, ktorá je najväčšou fanúšičkou značky Cruciani na Slovensku a hostiteľka večera, pani Caprai, manželka zakladateľa značky Cruciani Lucu Caprai. / Slovak girl power, slovakian journalists from magazine EMMA, EVA a Feminity.sk and first of all our biggest fan in Slovak republic, TV host Barbora Rakovská and wife of the Cruciani brand founder Mr.Luca Caprai, Mrs.Caprai.

IMG_9699

Vedeli ste, že Cruciani nie sú len macramé náramky, ale aj krásne kožené kabelky a doplnky, ktoré si môžete kúpiť v Cruciani obchode na Štúrovej 10 v Bratislave. Ak chcete ich kašmírové oblečenie, musíte si zaletieť do Milána, či do Dubaja. / Did you know Cruciani are not just macramé bracelets, but also high quality leather handbags, purses, wallets.  If you want their cashmere clothes, you have to visit Cruciani boutique in Milan or Dubai.

IMG_9691

Nové kolekcie originál náramkov Cruciani. / New collections of Cruciani bracelets.

IMG_9842

Známu českú topmodelku Alenu Šeredovú som stretla prvýkrát, keď sa stala 1.vicemiss na Miss ČR. Je stále rovnako krásna a milá. / I have met famous czech topmodel Alena Šeredová for the first time, when she won 1.vicemiss of Miss Czech republic. She is still beautiful and nice.

IMG_9896

Taký malý shopping. / Little bit of shopping.

IMG_9880

Áno aj v obchode, keď čakáte sa viete nejako zabaviť. My s Barborkou Rakovskou sa zabavíme vždy a všade. / Yes, even in the shop while you are waiting you can have fun. With TV host Barbora Rakovská we having fun everytime everywhere.

IMG_9641

Nová Moschino macíková kolekcia, no nie je chutná?! / New Moschino teddy bear collection, isn ´t it adorable?!

IMG_9635

Hľadanie novej fashion inšpirácie je náročné:-). / Searching for new fashion inspiration is veeeery difficult:-).

IMG_9615

Enjoy the Fashion Week. / Ó áno, my si užívame Fashion Week.

IMG_9606

Prada mačacie okuliare. Áno/ Nie? / Prada cat sunglasses. Yes/No?

IMG_9591

Nie nie, toto nie sú nové topánky, ani kabelky, ale fantastická čokoládo-mánia v Rinascente nákupnom dome. / No, no this is not a new collection of shoes or handbags, but fabolous chokomania in Rinascente shopping mall.

IMG_9534

Dali by ste si drink u Moschina? / Anybody whant ´s drink at Moschino?

IMG_9531

Tak odtiaľto som musela utiecť, boooože Chanelu sa nedá odolať. / Oh my god, I have to run from here cause nobody is resistant from Chanel.

IMG_9519

Tieto by sa mi zišli:-). / I can imagine these on me very well.

IMG_9515

V čiernom budeš môj, nájdem si ťa. / In black you will be mine, I will find you.

IMG_9512

Cartier 1847. Jednoducho štýl. / Simply style.

IMG_9510

Táto značka sa u nás nedá kúpiť, ale neskutočné parfémy majú. / Their perfumes are  unbelievable.

IMG_9483

Jednoducho behať celý deň po Míláne vo vysokých podpätkoch sa nedá. Tak aspoň Giuseppe Zanotti mali pred svojim obchodom túto krásnu kachličku. / I couldn ´t run accross Milan in high heels. So at least Giuseppe Zanotti have in front of their shop this beautiful tile.

IMG_9480

Moje nové kreslo. Aspoň v myšlienkach som si ho už predstavovala u mňa v pracovni. / My new chair. At least I have imagined it in my work room.

IMG_9955

Jedna z posledných foto v Miláne. Moja parťáčka do pohody i nepohody, Barborka Rakovská. Vidíte toho maca?:-) Lebo my dve nemoooožeme mať normálne obaly na naše Iphones. / One of last pictures in Milan. My BFF for good & bad times, TV host Barbora Rakovská. See that teddy? Because we can ´t have normal Iphone cases.:-)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*