Fuerteventura

Category: Fuerteventura

Konečne som sa dostala aj k môjmu blogu. Na pár dní som si zaletela teraz v apríli na ostrov Fuerteventura do teplúčka oddýchnuť si. Fuerteventura je krásny ostrov. Nájdete tu dlhé pláže, aj opálených surfistov. Tých som teda ja videla iba zdiaľky. Oveľa radšej som chodila kŕmiť mojich nových kamarátov, Alvina & Chipmunkov. Alvin si úplne najviac obľúbil môj náramok Cruciani, do ktorého sa aj párkrát zakusol. Ale musím uznať, vkus má:-). Samozrejme k dovolenke patrí okrem mora a pláže aj zaslúžený oddych. Ani neviem koľkokrát denne som jedla, teda prejedala sa, všetko doradu, asi 10 x, čo je super, lebo si človek nemusí variť sám. Poznáte to. Toto na dovolenkách milujem najviac. Človek si oddýchne od varenia, upratovania a každodenných starostí. Ćo som tam teda vlastne robila? Nič, ako sa na správnej dovolenke patrí. Čítala som časopisy, asi tonu a naberala inšpiráciu, opaľovala sa, kým som sa nespálila, čo bolo hneď na začiatku, veď šak 6 UV faktor stačí, lebo ja sa nespálim nikdy. Len som zabudla, že tu je iné slnko ako u nás. Takže som to zistila hneď keď som sa spálila.  Napriek tomu som si užívala každý jeden deň tu strávený. Iný typ dovolenky, aký mám rada, teda cestovateľkú a nebyť na jednom mieste skoro celú dovolenku. Outfity jednoduché a ľahké, plavky, šatočky, sandálky a flipflopy. Nebudem už viac písať, čo a ako tam je. Mne sa tam páčilo. Pozrite si fotky, ktoré som vám doteraz neukázala na FB ani Instagrame. / Finally I had time also for my blog. I flew for a few days in April to Fuerteventura to enjoy warm weather. Fuerteventura is very nice island. Long beaches with tanned surfers. Whose I have seen just from a distance. I prefer to feed my new friends Alvinn&Chipmunks. Alvin really liked my Cruciani bracelets, tryed to taste it. But what can I say, he has good taste. Of course what belongs to a great holiday beside sea and beaches is deserved rest. I don ´t know even how many times I was eating, probably 10 times, what is great, because you don ´t have to cook.  You know what I mean. This is what I adore on holidays the most. You don ´t have to cook, tidy up and everyday routine. What I was really doing there? Nothing, what is the best on holiday. I read probably tones of magazines searching for inspiration, books, sunbathing until I burned which I thought using factor 6 is enough. Despite this I enjoyed everyday here. Different kind of  holiday which I prefer, traveling holiday and don ´t stay on one place whole holiday. Outfits sipmle and light, swimsuits, dresses, sandals and flipflops. Ok, stop speaking what was there.  Check out my picture which I haven ´t showed you yet on my FB or Instagram.

7

Fuerteventura nás privítala žiarivým slniečkom. / Fuerteventura welcomes us with sun shine.

1

Farebný drink, náramok Cruciani a môj obľúbený balzam na pery od Maybelline. / Colourful drink, Cruciani bracelet and my favorite lipbalm Maybelline. www.cruciani.sk

fotka 2

Aj fotiť sme stihli. / Little time for photoshooting.

3

Veľmi zaujímavá scenéria. Špeciálne kaktusy. / Very interesting scenery. Especially cactuses.

fotka 3

Len tak sedieť a hľadieť do diaľky. / Just sitting and relaxing.

5

Rómeo a Júlia na Fuerteventure zaliaty farebným pieskom na surfe. / Romeo and Juliet on Fuerteventura on surf written with colourful sand.

6

Keď je človek šťastný, je jedno kde je, alebo čo robí. Jednoducho šťastie sa nedá kúpiť. / When you are happy, doesn ´t matter where are you or what you doing. Simply you can ´t buy luck.

14

Áno, Aloe je veľmi zdravé a populárne na Fuerteventure. Len to ALOE tu už chýbalo… / Yes, Aloe is very healthy and popular on Fuerteventura. Just that ALOE was missing here…

fotka 4

Strapaté vlásky sa k zástere a lá šatám hodia. / Messy hair matches great with apron alias with the dress.

fotka 5

Najkrajší Alvin na svete. Strašne bol hladný stále. / The most beautiful Alvin in the world. He was so hungry.

fotka 6

Iba tak. / Just.

4

Toto bola láska na prvý pohľad na trhu. Meštek na peniažky. Hádajte, ktorý som si vybrala? / This was love at first sight on typical Fuerteventura market. Pouch for coins. Guess which one I bought?

fotka 14

Niečo si z každej dovolenky vždy prinesiem na pamiatku. Toto je miska na čokoľvek. / I found nice present from this holiday. Bowl for everything.

fotka 7

Na prechádzke. / On the walk.

15

Dovidenia Fuerteventura. / Goodbye Fuerteventura.

 

 

Comments

 • Krasna si Lenushka 🙂
  Vyzera to tam paradne, A ZDA SA, ZE SI SI TO TAM UZILA 🙂 mESTEK JE SKVELY, JA BY SOM TAM ASI SUCHALA PATAMI HODINU A NEVEDELA SI VYBRAT FARBU :))

  Zuzana Zavodska
  27. April 2015 at 19:16
  • Ďakujem Zuzi. Presne tak, ani ja som si nevedela vybrať, ktorý meštek.:-)

   Leshionlist
   27. April 2015 at 19:38

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*