Qudo šperky KAMPAŇ jar/leto 2016 s mojou produkciou a celý backstage fotenia.

Category: Fashion

Ako som sľúbila, tak som aj napísala tento článoček. Pred pár týždňami som bola súčasťou projektu, resp. fotenia úplne novučičkej a voňavučkej kampane pre TOP značku šperkov – qudo, ktorá sa na našom trhu ešte len rozkukáva a rozbieha. Samozrejme vo veľkom štýle. Fotil a líčil ju samotný multifunkčný, pokojne môžem napísať umelec, módny návrhár Lukáš Kimlička. Pred objektívom stála podľa mňa najkrajšia moderátorka na Slovensku, Barborka Rakovská.

06

A to ona je nielen zvonku, ale aj zvnútra a neskutočný profík, čo sa práce týka. Produkciu a styling som mala na starosti ja. Že nám bolo super a veselo, môžete vidieť aj na samotnom videu ku kampani qudo. Link priložím na koniec tohto článku.
Nebudem tu písať, že keď sa spoja mená ako Kimlička a Rakovská, výsledok nemôže byť nikdy zlý, ani keby chceli.

IMG_2528

Produktov je nekonečno v ponuke značky qudo. Stačí si len vybrať.

Celá produkcia sa začala samozrejme pre mňa skôr ako v deň fotenia. Všetkých dohodnúť a zmanažovať na jeden termín, vybaviť a požičať oblečenie z mojej obľúbenej značky Lindex, zabezpečiť papať, piť, uja kameramana, bez neho by ste žiadne video nevideli, vybrať a nastylovať samotné šperky značky qudo, tak aby boli výsledné fotografie tip-top a mnoho ďalších operatívnych vecí.
Pitný režim som jednoznačne volila Bubbleology, ktoré nikdy nesklame. Ráno, na obed ani večer. Asi sa mi ani nikdy nepodarí vyskúšať všetky príchute a kombinácie ich super drinkov. Preto nemohli chýbať ani pri tomto fotení. Osviežili nás všetkých a už keď dochádzal dych a energia, dokázali nás Bubble tea drinky nakopnúť a hneď sme mali druhý dych.

IMG_2539

Ešte aj mojej Mimi chutia. Strážila ich celú dobu. 🙂 Vždy jej totiž dám na konci zvyšok ochutnať, a že jej chutí. Veď ako vidíte aj na ďalšej fotke, ma poriadne vyštekala, keď som jej nechcela dať ešte zo zatiaľ zatvorených nápojov pripravených na stole.

IMG_2593

Hneď po príchode Barborky sa Lukáš ujal štetcov a farbičiek, šup šup, na nej veľa teda pracovať netreba, neviem ako to robí, asi nejaký tajný recept, zistím, potom prezradím, ale psst, a o chvíľu už vyzerala ako hollywoodska mega star.

IMG_5992

Lukáš odviedol opäť dokonalú prácu a make up bol 100 %, vlasy rovnako. Toto nie je totiž naša prvá spolupráca. Všade samé fotoaparáty a kamery. 🙂

IMG_2599

qudo a Bubbleology, MILUJEM !!!

IMG_5994

Spoločná selfie s Barborkou musí byť.

Medzičasom som nachystala všetky produkty tak, aby som ich vedela nastylovať na jednotlivé fotografie. Stylingov bolo 6, teda 6 fotografií s rôznymi produktami. Škála produktov qudo je naozaj široká, nájdete tu všetko po čom modernej žene len môže srdiečko pišťať. Náramky, náušnice, prstene, náhrdelníky, hodinky… A to nehovorím o cenách. Tie sú porovnávajúc podobné konkurenčné značky na trhu častokrát polovičné.

IMG_5993

Počas fotenia sa trebalo aj osviežiť. Môj obľúbený Bubble čaj. Všetky doplnky, čo som mala na sebe, náušnice, náhrdelník s anjelským pierkom, náramok aj hodinky, všetko qudo.

O šperkoch tu asi zbytočne píšem litánie, treba vidieť a kúpiť sú, sú totiž TOP. Pozrieť si ich môžete naživo v Bratislave v predajni Blogerinas na Štúrovej 10 v Bratislave, alebo na eshope www.blogerinas.sk , prípadne celý celučičký katalóg, pripravte si svoje karty, lebo budete chcieť všetko kúpiť, na www.qudo.sk . Momentálne sa už qudo šperky predávajú aj v Moloku, www.moloko.sk , teda nejaké kolekcie, iné zasa nájdete práve v predajni Blogerinas. Qudo ide aj ďalej po Slovensku do ďalších predajní. Už čoskoro si ich budete môcť kúpiť zatiaľ v Trenčíne a Nitre v predajniach šperkov Presinsky, www.presinsky.sk .
Celé fotenie trvalo niekoľko hodín, ktoré ubehli tak rýchlo, že som mala pocit, akoby sme práve začínali. Myslím, že výsledok je úžasný a ja som vďačná, že som mohla byť jeho súčasťou. Ako sa vraví, sú projekty a projekty. Takéto by som mohla robiť každý deň s veľkou radosťou.

02

Už teraz som si vybrala ligotavé vecičky z quda, ktoré som si kúpila hneď po fotení, pobalili sme sa a s úsmevom a Bubble čajíkom v ruke sa  všetci rozišli s pocitom dobre odvedenej práce.

IMG_5995

Foto na záver. Teda selfie na záver. Toto je tiež asi jedna z posledných foto aj s obľúbeným Moschino mackom na mobile. Vrámci môjho veľkého výpredaja super vecí z mojej skrine, som sa rozhodla ho predať. Už má svoju novú majiteľku, ktorej bude určite robiť rovnakú radosť ako mne. Ale nezúfajte, ešte vo výpredaji nájdete kopec krásnych vecí a oblečenia, dokonca aj mobil Iphone 5 za fakt dobrú cenu a obal naň v tvare štýlových red lips – pier od Stelly McCartney. Mrknúť vecičky, ktoré si stále viete kúpiť nájdete TU . A stále pridávam nové a nové. Ak budete sledovať moje sociálne siete aj blog, určite vám neujdú najnovšie príspevky ani články s mnohými peknými súťažami.

Pár slov na záver. Týmto by som sa chcela verejne poďakovať Barborke za trpezlivosť, aj za to, že neodišla z fotenia, napriek nepredvídateľným súkromným okolnostiam, kde by už iný človek dávno utiekol, sa zachovala ako super profík a Lukášovi za perfektný výsledok. Samozrejme ja ďakujem qudo Slovakia, že som bola súčasťou tohto projektu. Bubbleology za ich neskutočné čajíky a Lindexu za nádherné oblečenie, ktoré nikdy na žiadnom fotení, či akcii nesklame.
Teším sa už na ďalší takýto fashion trendový projekt.
Som zvedavá na váš názor, ako sa vám video a fotky páčia, a samozrejme čo hovoríte na šperky qudo. Teším sa na vaše komentáre. Ako sa vraví po anglicky – I ´m blown away, alebo po slovensky, som z nich unesená. 🙂
Vaša Lenka

www.bubbleology.sk
www.lindex.com

Páči sa sľúbený link na celé video:

http://bit.ly/qudoslovakia

A sľúbila som vyhlásiť víťaza/víťazku o 10 Eurovú poukážku do Bubbleology z môjho článku o obľúbenom Bubble čaji. Je ňou Martinka. Poslala som ti mailík. Gratulujem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*