Žeby prišli opäť Vianoce? / Let it snow, Christmas again?

Category: Looks

Nebudem Vám tu písať, že vonku sneží. To vídíte aj sami cez vlastné okno. Čo som si však uvedomila je, že tieto Vianoce veľmi rýchlo ubehli. Možno aj preto, že som počas nich takmer každý deň pracovala. Nové projekty, staré projekty, na konci roka bolo potrebné všetko uzatvoriť, nielen ležať na gauči a prejedať sa. Škoda len, že som nestihla plánovanú dovolenku niekde v teple, ale veď nevadí, aj to príde. Tieto dni sedím non-stop za počítačom a hľadám a hľadám. Čo? Žeby niečo nové na obzore? Samozrejme. Človek by nemal zaspať na vavrínoch a zlenivieť, aj keď home office má niekedy svoje čaro. Budem sa tešiť, ak mi napíšete do správ, alebo do mailu, aké nové značky ste niekde zazreli, produkty čo vás zaujali na stránkach v zahraničí a nie sú dosťať na Slovensku apod.
Mám pre vás okrem súťaže pripravené aj prekvapenie. Už o pár dní bude na Slovensku dostupná novučičká beauty aplikácia. Máte sa na čo tešiť, je svetová a určite stojí za to si ju stiahnuť k sebe do mobilu a používať ju pri nákupe, alebo kedykoľvek sa vám zachce. A samozrejme, keďže si budete môcť odskúšať všetky produkty doma, ušetríte veľa peniažkov a kúpite si už len to, čo vám fakt sadne. / I will not write you here about how it snow behind the window. You see it. What I just realized is that this Christmas ran very quickly. Maybe because I had work every day. New projects, old projects, at the end of the year was necessary close and finish everything needed, not just layed on the sofa and eat everything we seen. Shame I just

didn ´t have time for vacation where is hot, but never mind, it will come. These days I work 24/7 behind my laptop. It ´s neccesarry be active every day. I have prepared beside give-away on my facebook and instagram page, soon and beside this little surprise. Brand new beauty application which will save you lots of money, because you can try all products at home and see how you look in them. After trying you exactly know which products are suits you and buy only these. What a miracle.

na BlogIMG_1 (2) IMG_1 (4)

OBLEČENÉ / I WORE:

Sveter / Sweate : Lindex
Ruksak / Rucksack: Louis Vuitton
Legíny / Leggins: Calzedonia
Náušnice / Earrings: Kik
Čižmy / Boots: z Milána, Taliansko / from Milan, Italy
Šál / Scarf : Louis Vuitton
Opasok / Belt: Gucci
Rukavice / Gloves: Ralph Lauren

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*