Vitaj Chanel Boy Bag. / Welcome Chanel Boy Bag.

Category: Looks

A je to tu. Nevedela som sa jej dočkať. A Dedo Mráz na mňa nezabudol. Supeeer. O čom vlastne vravím? Chanel Boy Bag. Straaaaašne sa z nej teším. Dnes ma v Zare zastavil predavač, či si ju môže niekde objednať. Áno on, nie ona. Bol veľmi milý. Tak sme začali kecať a povedala som mu, že mu ju dokáže objednať   “osobný nákupca”, čo v preklade znamená, že veci, ktoré sa ani nevykladajú štandardne na pult, lebo je na ne dosť dlhá čakacia doba, alebo sú celosvetovo väčšinou vypredané, si môžete cez takúto osobu objednať. A potom treba byť trpezlivý. Niekedy to vyjde, inokedy nie. Teším sa, že to tentokrát vyšlo. Ďakujem Dáši:-) / This is it. I could ´t wait for her. And Santa Clause didn ´t forget. Yeaaaah. What am I speaking about? Chanel Boy Bag.
I ´m soooo excited. Today in Zara stopped me shop assistant, if he can order it somewhere. Yes he, not she. He was really nice. We have started talking and I have told him, the best way is he can order it from “personal buyer”. It means things you will not even see on the counter in the shops, because there is waiting list (time) on them, is find personal buyer. And then be patient. Sometimes it comes out, sometimes it doesn ´t. I ´m really happy, this time it came out. Thank you Dáša:-)


fotka 1

fotka 6fotka 4 fotka 3 fotka 2
fotka 7

OBLEČENÉ / I WORE:

Kabát / Jacket : Mango
Kabelka / Handbag:  Chanel Boy Bag
Legíny / Leggins: Topshop
Náušnice / Earrings: F&F
Čižmy / Boots: z Florencie, Taliansko / from Florence, Italy
Rukavice / Gloves : H&M
Šál / Scarf : Topshop
Slnečné okuliare / Sunglasses : Chanel

 

Comments

 • Paci sa mi tvoj blog!SUPER! Mam otazocku , kde sa da zohnat ten krasny chanel bag.naozaj krasny kusok! dakujem!

  mirka
  12. January 2015 at 10:11
  • Ahoj Mirka, ďakujem krásne. Chanel jedine v Chanel obchodoch, najbližšie je Chanel vo Viedni. Ideálne osloviť osobného nákupcu, ktorý s touto kúpou pomôže, inak sa ťažko dá kúpiť, lebo sa ihneď vypredá, alebo sa na ňu čaká na objednávku. Lenka

   Leshionlist
   22. January 2015 at 18:47

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*