Jesenné nákupy s Lindexom a časopisom Emma – 5.10.2016

Dnes 5.10.2016 sa môžeme spoločne vidieť opäť na super Lindex/Emma jesenných nákupoch v Auparku v Bratislave od 18.-21.hod a vy si budete môcť nakúpiť za bezkonkurenčné ceny. Automaticky získate nákupom 20% zľavu a ak sa zaregistrujete do klubu More at Lindex , plus k tomu dodatočnú zľavu 10%. Teda spolu 30%. No nie je to fantastické?! 🙂 Ja som si naposledy v Lindexe zadovážila túto perfektnú teplákovú súpravu. Milujem ju a určite ju vynosím teraz pri Leuškovi dosť často. Konečne som totiž našla tepláky, ktoré nevyzerajú úplne ako tepláky, ale sú štýlové, trendy a mega pohodlné. Neuveríte, ale našla som ich v sekcii Kids. Online je myslím už mikinka vypredaná, bodaj by aj nie, ale v obchodoch ju ešte dostanete kúpiť. Ja som si kúpila na výšku 170 cm, teda najväčšiu detskú veľkosť. Myslím, že aj o číslo menšia by bola v pohode, ale táto je taká fajn dlhšia, teda aspoň pre mňa. Takže baby šup šup, vidíme sa večer v Auparku. A aby shopoholičky na východnom Slovensku nepovedali, že východ zasa nič, aj pre vás to isté platí v OC Optima, ten istý čas dnes.
Akcia je iba v týchto dvoch predajniach v čase ako som napísala vyššie. Neplatí v iných predajniach Lindex, ani v inom čase.
V oboch obchodoch na vás čaká welcome drink a skvelé darčeky. V Bratislave sa navyše môžete pofotiť na Instabox , dokonca aj s Barborkou Rakovskou a inými známymi osobnosťami, blogerkami, či redaktorkami z časopisu Emma. K tomu DJ a skvelá atmosféra. Plus pre lepší pocit s nakupovania, z každého nákupu Lindex daruje 10% na boj proti rakovine prsníka. A to nielen dnes, ale počas celého októbra sa zbierajú peniažky. Takéto akcie presne milujem. Kúpim niečo pre seba, či Leuška a zároveň spravím dobrý skutok. Dúfam, že sa vidíme. 🙂

Teplákové nohavice, Lindex, cena 19,95 Eur

Bomber bundička, Lindex, cena 29,95 Eur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*