Dlhé čierne / Long black dress

Category: Looks

Viem, že sa nám trošičku ochladilo, ale keďže som nemala čas nafotiť niečo nové, rozhodla som sa preto si ešte trošku vrátiť naspäť leto a s ním aj pár outfitov. Nestihla som si ich ešte dať doteraz na blog, tak snáď sa budú páčiť aj teraz.

Nedeľa ako stvorená na výstavu psíkov, ktorá sa konala na dostihovej dráhe. Takže namiesto elegantného oblečenia a klobúku, som si mohla obliecť čokoľvek. Dlhé čierne šaty s čipkovanou aplikáciou vzadu na chrbáte, značka Debenhams sa dajú výborne kombinovať s akýmikoľvek doplnkami. U mňa väčšinou zvíťazia doplnky zlatej farby. Strieborných doplnkov mám len pár, lebo zlatú farbu milujem. Podpätky som nechala tiež doma, tie sa príliš na výstavu a chodenie medzi psíkmi nehodia. Viete aká je výhoda takýchto jednoduchých šiat? Sú super v tom, že sa k nim hodí všetko a z denného outfitu urobíte jednoducho večerný, stačí dať výraznejšie doplnky a make up. Môžete si vybrať širší aj užší opasok, topánky podľa príležitosti a taška, nuž ja malé nosím veľmi málo. Veľké tašky a kabelky zbožňujem, do malých sa mi nič nezmestí a tie nosím minimálne, iba na večer. A úplne najviac som zamilovaná práve do tohto vaku Louis Vuitton.
P.S. Nabudúce sľubujem, že ak pôjdem na dostihy, bude aj elegantný klobúčik ako nosia anglické dámy. /I know it ´s little colder these day, but I was too busy at work to make the new stylings and took a pictures. So I have decided to bring back summer and a few outfits with it. I didn´t have time to put them here on my blog, hope you like them anyway. Sunday, great day for dog show. It was organised on horserace place. But instead of wearing elegant clothes and hat, I could wear anything. Long black dress with lace aplication on the back could be mix with any accessories. In my case usually win those in gold colour. I have just few in silver, cause I love gold colour. Heels stayed at home, they are not very suitable for dog show and walking between dogs. Do you know what´s the best of this simple dress? They match with anything, but also you can change it simply from day to night outfit. Choose thicker or thinner belt, shoes according occassion and bag, well I don´t wear small bags very often. I adore big bags and handbags, I can´t fit all my stuff into the small ones, so I wear them very occasionally in the evening. And I´m in love with this Louis Vuitton sack.
P.S.: I promise, next time I will visit horserace in the elegant hat as they wore English ladies.

DSC07894

DSC07893

DSC07928

DSC07920

DSC07912

DSC07911

DSC07902

DSC07930

OBLEČENÉ / I WORE:
Šaty / Dress: Debenhams
Vak / Sack: Louis Vuitton
Opasok / Belt: Ralph Lauren
Náušnice / Earrings: Guess / Moloko
Slnečné okuliare / Sunglasses: Chloé
Gladiátorky (sandále) / Gladiators: Aldo
Náramky / Bracelets: Cruciani a Mango
Hodinky / Watch: Guess
Prsteň / Ring: D&G
Náhrdelník / Necklace: Roberto Cavalli

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*