Nová kozmetická aplikácia od L ´oreal Make up Genius. / New cosmetic application L ´oreal Make up Genius.

Category: Beauty

Pred pár týždňami ma oslovila firma L ´oreal vyskúšať si úplne novú kozmetickú aplikáciu Make up Genius ešte pred jej uvedením na slovenskom trhu. A môžem povedať, že je to skutočný kozmetický génius. Tlačovú konferenciu, ktorá sa konala v Prahe v novembri 2014 moderovala známa česká modelka a speváčka Iva Fruhlingová. O náš make up sa postarala hlavná vizážistka pre L´oreal CZ&SK Renata Zelinová. Vtedy som však ešte nemala tušenie, čo táto aplikácia všetko dokáže. A bola som z nej ohromne nadšená a stále som. Stiahnite si ju do mobilu, skúšajte, foťte sa, natáčajte. Využite všetky jej prednosti a hlavne nezabudnite na pekné selfie foto. Tie si odteraz môžete urobiť kedykoľvek a kdekoľvek, aj keď nebudete v tom momente namaľované. No nie je to super, uznajte. A to už ani nehovorím o možnosti vyskúšať si všetky dostupné produkty v predaji zadarmo. Čo viac si môžeme priať? Jednoducho povedané, my za to stojíme:-)
P.S. Mrknite si moje videá, ktoré som natáčala ešte pred uvedením tejto aplikácie na slovenskom trhu.
1. http://youtu.be/tfr8S6bFZsg
2. http://youtu.be/Rqvo1JS-Ijo
3. http://youtu.be/eRGBmWY0Npo 

Hi guys, have you heard about new cosmetic application from L´oreal Make up Genius? Here are

some pictures from press conference in Prague where I was introducing this app. Sorry for recording the videos in my language, but at least here are some pictures. Download this great cosmetic app to your phone or Ipad and enjoy all it offers. You will be surprised for all it offers for free. Try it and make some good selfie pics. Why? Because we worth it:-)

IMG_1940

S moderátorkou tlačovej konferencie v Prahe pri uvedení aplikácie Make up Genius od L ´oreal, známou českou speváčkou a modelkou Ivou Frunlingovou. / With beautiful singer, model and host of this event Iva Fruhling on introducing new cosmetic application Make up Genius by L ´oreal.

IMG_1923

Hlavná vizážistka pre L ´oreal Čechy a Slovensko – Renata Zelinková. / Main make up artists of L ´oreal for Czech & Slovak republic.

141115_loreal-aplikace_09

V najmilšej spoločnosti, slovenské novínárky na press tripe a  zástupkyne značky L ´oreal. / In the best company, with slovakian journalists and representatives of L ´oreal in Slovak & Czech republic.

IMG_1934

Krásne novinárky z časopisu EMMA, Broňa Horváthová ani EVA, Martina Havranová nemohli chýbať. A spoločná selfie tiež musela byť. / Slovakian journalists from EMMA & EVA magazine. And of course selfieee.

celeste-pr-8077-b-low

Tvár kampane Make up Genius na Slovensku – speváčka Celeste Buckingham. / Face of Make up Genius in Slovakia, famous slovak singer Celeste Buckingham.

IMG_1904

V rukách tých najlepších odborníkov. / In the best hands.

IMG_1917

Ako sa vám páči výsledok líčenia s L´oreal kozmetikou. Ja som nadšená. Nielen z kvalitnej kozmetiky, ktorá sa zmenila na takúto vizáž z rúk šikovnej vizážistky Renaty Zelinkovej. ale aj z jej virtuálnej podoby novej aplikácie Make up Genius. / Selfie after finished my make up. Love it:-)))

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*