Moje zimné kozmetické zázraky. / My winter cosmetic miracles.

Category: Beauty

Určite to všetky dobre poznáme. Príde zima a máme suché líca, lakte, telo, jednoducho všetko. V domoch prekúrené, vonku zasa zima. Naša pleť tým značne trpí. Skúšame, skúšame, až kým nájdeme tie najlepšie kozmetické produkty pre nás. Ak nájdeme. Tu sú moje top, teda časť z nich, tipy, všetko sa mi zmetilo na jednu foto. A nie všetko môžem položiť do snehu. Takže tieto produkty odolajú vetru i snehu dlhé hodiny.
Vichy – kolekcia Idéalia. Je to úžasný kozmetický zázrak, najmä keď som unavená a moja pleť potrebnú hydratáciu a výživu. Čo je každý deň. Skvelé je, že je určená pre akýkoľvek typ pleti, či vek ženy. Zjednocuje aj jej odtieň pleti a vyhladzuje póry. Krásne vonia a má veľmi príjemnú konzistenciu. K nej používam aj sérum Idéalia na noc. Kúpiť si ju môžete v každej dobrej lekárni.
L´occitane – tak tento krém na ruky už používam pár rokov. Pamätám si ako som o ňom čítala v knižkách, keď sa táto značka ešte nedala u nás kúpiť. Bambusové maslo, hustejšia konzistencia, rýchlo sa vstrebáva a nemastí. Mám rada aj ich veľké megabalenie,  ale aj takéto mini balenie, ktoré si brávam so sebou na cesty.
Regina regeneračný krém na nechty a okolie nechtov – skvelý malý zázrak, najmä pri veľmi chladnom počasí, ale oceníte aj v lete. A stojí pár drobných. Regina, ak nepoznáte túto značku, je česká značka. Nemusíme mať všetko silou mocou z ďalekého zahraničia a za drahé peniaze.
SOS Body Sol balzam na pery – som si kúpila v lekárni na zľave za neskutočných 0,50 Eur. Keďže ja som balzamo-krémo maniak, balzamov na pery mám asi 15. Naraz. A čuduj sa svete, všetky používam.
L´oreal rúž na pery – Color Riche 255 – odtieň Blush in plum. Tento odtieň nosím so sebou stále. Ideálny na deň, v jednej vrstve. Pri 2-3 vrstvách ho môžem použiť aj na večer, lebo je lesklý. A kraaaasne vonia. Značka L ´oreal patrí už odkedy som objavila make-up k mojim kozmetickým stáliciam. Neviem o tom, že by nejaký ich produkt nemal kvalitu, ktorú propagujú v reklamách. Voňavé, kvalitné a za super ceny, ktoré zvládne každá peňaženka. O ďalších mojich obľúbených produktoch od značky L ´oreal vám napíšem niekedy najbližšie v mojom beauty príspevku.
Moja rada na zimu teda znie jednoducho: “Hydratovať Ideáliou, opakovanie matka múdrosti – vyživovať Ideália sérom, krémovať
L´occitanom pokojne aj suché lakte, zvlhčovať pery mastnejším balzamom, nechtom pomôcť Reginou, a keďže chceme byť pri tom všetkom aj pekné, správna žena, či dievča používa kvalitný rúž od L ´oreal.”  Ak si neviete nájsť ten správny odtieň pre vás, už o pár dní vám poradím a uľahčím tento výber. Mám pre vás totiž pripravenú horúcu novinku, najnovšiu celosvetovú aplikáciu, ktorú budete zbožňovať rovnako ako ja. Sledujte môj blog. / We all know it. When winter comes we have dry cheeks, elbows, body, simply everything. At home it ´s dry warm air, outside quiet cold. Our skin suffers. We trying to find the best cosmetic products for us. Here are my few cosmetic besties, because I could ´t fit all my secret products on one picture. And not all of them can be layed on the snow. So these products will resist wind and snow too for long hours.
Vichy – Idéalia collection. Cosmetic miracle, helping my skin when it ´s tired and looked tired and needed hydration and nutrition.   . Which is everyday. Great is this creme is intended for any types of skin. Unites her skin tone and smooth pores. Really nice smells and have mild consistency. With this cream I use also Idéalia serum for night. You can by it in any good pharmacy.
L´occitane – this hand cream I use many years. I remember I read about it in the books, where was it mentioned and wasn ´t possible to by it yet in our place. Bamboo butter, thicker consistency and absorbs quickly and don ´t grease. I love also their XXL size pack, but also this small size, which I have all the time with me.
Regina – regeneration creme for nails and skin around the nail. This is small miracle for nails, especially in cold weather as it ´s these days, but good also in the summer time. Cost around euro. Regina is Czech brand, if you don ´t know it. And not everytime expensive cremes are the best ones.
SOS Body Sol brand lip balm – I have bought in pharmacy for 0,50 Euro in sale. I am lipbalm&créme maniac, I think I have around 15 pieces of lipbalms at home. At the moment now. And believe or not, I use them all.
L´oreal lipstick – Color Riche 255 – shade Blush in plum. This is the shade I have everyday in my handbag. It ´s perfect for day in one layer of lipstick. In 2-3 layers it can be weared also for evening, because it ´s shiny. And it ´s smells really nice. L´oreal it ´s for sure one of my favourite cosmetic brands since I found out the make up. I don ´t know about any of their products, which is not as good as you can see in their faboulous adverts. Very nice scented, best quality and really good prices for our purses. I will write you about my favourite L´oreal products in some of my next beauty articles.
So my best winter advice is simple: “Hydrate with Ideália creme for the day in combination with Ideália serum for the night, creme your hands and elbows with bamboo creme, moisturize lips with greasier lipbalm, helping nails and skin around nails with quality creme and of course we still want to look faboulous and every fashion girl use lipstick from L´oreal.” If you still can ´t find the right shade for you, I will help you with this in few days. I know  about the newest fantastic cosmetic application, which you will adore same as I do. Stay tuned and check out my blog.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*