About me


ABOUT ME

Zavítali ste na jediný a najpopulárnejší fashion & baby blog 0 + na Slovensku. Teším sa veľmi, že sa stáva čím ďalej tým viac známejší a som vďačná za všetky čitateľky, ktoré naň kedy zavítali. A neustále vás pribúda. O to väčšia je moja snaha vás nesklamať a prichádzať vždy s niečím novým, čo by vás mohlo zaujímať. Tie, ktoré sledujete môj blog už dlhšie, isto viete, že bol najprv zameraný najmä na módu, kozmetiku a cestovanie. Preto aj jeho názov, odvodený od slova Fashion a môjho mena Lenka, teda Leshion List. Samozrejme móda a kozmetika tu budú zastúpené vždy ako jedna z jeho hlavných častí.
Blog sa veľmi rýchlo stal mojou veľkou záľubou i prácou zároveň. Ak chcem, aby ste sa naň rady/radi vracali, musí byť aktuálny, online každý deň na sociálnych sieťach a články by mali byť dopĺňané aspoň s určitou pravidelnosťou, hoci po pôrode so synčekom je to náročné.

V skratke o mne ak náhodou niečo neviete ešte. Volám sa Lenka a som úplne obyčajná žena, ktorá sa rada pekne oblieka, používa veľa kozmetiky každého druhu, cestuje a užíva si život každý deň. Popri tom milujem písať. To zbožňujem odkedy som sa naučila v škole čítať a písať už v 1.triede. Aj preto som sa rozhodla vyštudovať neskôr vysokú školu s odborom žurnalistika, z ktorej mám aj doktorát. Ten som si spravila najmä kvôli mojej maminke. Sľúbila som jej to a sľuby sa majú plniť. Najmä také, ktoré nemôžete vziať späť ak tu už jeden z vás nie je…

Momentálne som sa stala maminkou aj ja. Je to tá najkrajšia vec na svete. Rozumiem, čo nám vždy maminka vravela, že by za nás aj dýchala a vzala na seba všetky naše boliestky i trápenia. Keď prišiel na svet náš Leuško, všetko sa zmenilo a pre mňa sa zmenil celý moj vesmír, ale k lepšiemu. Nevymenila by som tento pocit za nič na svete. Teším sa oveľa viac z každého jedného dňa a spoločné chvíle s naším malým i ostatných zážitkov. Možem povedať, že som našla ten pravý zmysel života, všetko ostatné boli doteraz nepodstatné veci. S Leuškom sa učím každý deň niečo nové ako byť napr. lepším a trpezlivejším človekom. Najmä byť tu preňho. Nevadí mi ani, že je na mne zavesený nonstop. Keď ma potrebuje, má ma 24/7. Teraz som predsa povolaním MAMA. A veľmi sa z toho teším. Ako sa vraví, spokojná matka, spokojné dieťa. Verím, že i na blogu sa to pozitívne odrazí a nájdete tu pre vás vždy kopec zaujímavostí a inšpirácie.

Budem sa i naďalej tešiť na všetky vaše komentáre, fotky, postrehy i poznatky. Tie mi píšte pod jednotlivé články, alebo na môj mailík lenka@theleshionlist.com .

Vaša Lenka

1.Hlavna-foto

 

3